Parallels Desktop 15 for Mac Retail Box EU

Parallels Desktop 15 for Mac Retail Box EU

Parallels


Parallels Desktop® 15 for Mac

Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:846829007208
Kód výrobcu:SK-PAR-PD15-BX1-EU
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Parallels Desktop® 15 for Mac je najrýchlejšia, najjednoduchšia a najsilnejšia aplikácia na spustenie systému Windows® v systéme Mac® bez reštartu. Pripravené na použitie v priebehu niekoľkých minút! Jednoducho prenášajte súbory, aplikácie, záložky prehliadača a ďalšie položky z počítača na počítač Mac. Ľahko prepínajte medzi aplikáciami Mac a Windows, spúšťajte aplikácie Windows z Mac Dock a použite gestá Mac v aplikáciách Windows. Môžete tiež použiť funkciu Touch Bar ™ v systéme Windows a skopírovať a prilepiť a presúvať medzi Windows a Mac.

Použite oba populárne Windows programy ako Explorer a Microsoft Office alebo Visio, ako aj tých najnáročnejších aplikácií, ako je napríklad Microsoft Visual Studio alebo Adobe Photoshop bez kompromisov. Udržujte vzhľad a pocit z programu macOS® alebo použite známu desktopovú plochu Windows - vaša voľba je vaša.

Využite čo najviac služieb Google Drive ™, Dropbox, OneDrive alebo iných služieb cloud. Parallels Desktop 15 beží na MacOS® High Sierra, Sierra MacOS, OS X El Capitan a podporuje celý rad operačných systémov, vrátane Windows 10, Ubuntu a ostatných linuxových distribúcií, rovnako ako staršie verzie systému Windows.

V sprievodcovi inštaláciou môžete zvoliť hlavný spôsob používania Parallels Desktop. Výsledkom je, že Parallels Desktop automaticky optimalizuje výkon. Režim jazdy predĺži životnosť batérie, keď ste na cestách. Zahŕňa 30+ utility zjednodušiť každodenné úlohy na Mac a Windows: vyčistiť disky, zálohovať osobné súbory, výstrely obrazovky, alebo videá na stiahnutie, to všetko len s jediným kliknutím. Parallels Desktop for Mac - č.1 pre používateľov počítačov Mac pre viac ako 12 rokov!

Systémové požiadavky:

- macOS Mojave 10.14 MacOS High Sierra 10.13.6 alebo vyšší, MacOS Sierra 10.12.6 alebo vyšší, OS X 10.11.6 El Capitan alebo novší. 
- Počítač Mac s procesormi Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, procesorom Intel Core M alebo Xeon
- 4 GB RAM (odporúča sa 8 GB)
- 600 MB voľného miesta na pevnom disku, ďalší úložný priestor pre virtuálne počítače
- Internetové pripojenie pre aktualizácie atď.

Operačný systém Windows: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Server 2012 R2


Podobné produkty z tejto kategórie