Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Školenia


Dlhoročné skúsenosti s výpočtovou technikou nám umožňujú ponúknuť školenia pre ovládanie či už počítačov samotných, alebo rôznych operačných systémov, ale predovšetkým pre prácu v špecializovaných aplikáciách z oblasti grafiky a DTP. Informujte sa o aktuálnych možnostiach a podmienkach.

Cena za jednu hodinu školenia je  72 € s DPH. Cena nezahŕňa dodatočné náklady potrebné na zabezpečenie školenia (prenájom priestorov, občerstvenie a pod. pri väčšom počte účastníkov).

Školenie je možné realizovať aj priamo u zákazníka. Naša spoločnosť zabepečuje školenie na základnú obsluhu počítača, ovládanie a administráciu MacOS X, ovládanie grafických programov (Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adodbe Acrobat, Quark Xpress),obsluha a ovládanie iOS zariadení (iPhone/iPad).

Taktiež zabezpečujeme akreditované školenia pre učiteľov škôl - základné, špeciálne a stredné školy. Informácie o akreditovanom školení pre učiteľov nájdete na http://vzdelavamemoderne.sk .

V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj ďalšie druhy školení, pre ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na obchod@tracocomputers.sk.