Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Zápožičky a prenájmy


Prenájom techniky

Vážení zákazníci! 
Prinášame Vám užitočnú službu, ktorú isto oceníte pri poruche počítača, krátkodobom návale prác, pri prijatí nového zamestnanca na skúšobnú dobu, či na otestovanie novinky. Prenajmite si počítač Mac.
Vyberte si to, čo Vám najviac vyhovuje. Ponuka zariadení sa bude aktualizovať. Cena prenájmu je za každý začatý deň, vrátane sviatkov a víkendov. Dĺžka prenájmu a výsledná cena sa dohodne vopred zmluvou. V prípade, že sa Vám počítač zapáči a chcete si ho po ukončení doby prenájmu kúpiť, odpočítame Vám z jeho ceny zaplatenú cenu prenájmu.
Potrebujete krátkodobo väčšie množstvo iPadov, napr. na školenie, prezentácie, výstavy, či testovanie aplikácií? Alebo si len chcete vyskúšať, či je iPad vhodný ako riešenie vo vašej firme? Zapožičiame vám iPady.

Ak máte ďalšie otázky, potrebujete dohodnúť termín a model, prosíme, kontaktujte nás.

Vybrať si môžete z nasledovných modelov počítačov Apple:
 
 
MacBook Pro 13"
MacBook Pro s procesorom INTEL Core Duo si môžete vyskúšať ako štýlový managerský počítač, grafickú stanicu, alebo tiež ako veľmi rýchle PC s Windows, vďaka technológii Boot Camp.
Dostanete počítač v tejto zostave:
MacBook Pro Alu, 13", 2.5 GHz INTEL i5, 8 GB RAM, 500 GB HDD, SuperDrive.
15,00 € / 18,00 € (s DPH) [ cena za deň ]

 


MacBook Pro 13" Retina
MacBook Pro s displejom Retina v štíhlom elegantnom tele, rýchlymi rozhraniami a interným SSD úložiskom.
Dostanete počítač v tejto zostave:
MacBook Pro Alu, 13", 2.7 GHz INTEL i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD, AirPort, Bluetooth.
18,00 € / 19,60 € (s DPH) [ cena za deň ]


 

iMac 27"
Vyskúšajte si iMac.
Otestujte si ho ako grafickú stanicu, kancelársky počítač, alebo ako univerzálny počítač pre celú rodinu. Vďaka výkonnej grafike a veľkej ploche je vhodný aj na prácu s videom. Alebo si vyskúšajte iMac napr. ako výkonné PC s Windows.
V tejto zostave je najnovší model iMac 27" 5K Retina /3.0 GHz 6-core Intel i5 /8 GB RAM /1 TB FD /Magic Mouse, Apple Wireless Keyboard.
20,- € / 24,- € (s DPH) [ cena za deň ]

 


iPad 10.2"
Vyskúšajte si iPad ako mobilné riešenie kancelárie, učebnú pomôcku, prostriedok komunikácie a fungovania na sociálnych sieťach, prezentačný nástroj, alebo hrajte graficky pútavé hry. Retina displej, štíhle telo, nízka váha, vysoká výdrž batérie a hlavne okamžitá pripravenosť na akúkoľvek prácu.
Teraz aj s podporou Apple Pencil.
V tejto zostave je iPad 10.2" (model 2020) s kapacitou úložiska 64 GB.
5,83,- € / 7,- € (s DPH) [ cena za deň ]

iPad Pro
Neuveriteľne výkonný, mobilný, všestranný, s obrovským displejom a 4 reproduktormi. Predurčený pre prácu s grafikou, alebo videom.
iPad Pro máme kdispozícii 12.9" / 64 GB kapacita úložiska a 11" / 64 GB. Je možné aj zapožičanie s Apple Pencil 2.
10,00 € / 12,00 € (s DPH) [ cena za deň ]