Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          CorelDraw Graphic Suite 2019 Mac

CorelDraw Graphic Suite 2019 Mac

Corel


Obľúbený grafický softvér opäť aj na platformu Mac OS.
Krabicová verzia s inštalačnými DVD.


Dostupnosť: Informujte sa
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Odlíšte sa svojimi návrhmi
So sadou CorelDRAW® Graphics Suite 2019 môžete vytvárať návrhy, nech už ste kdekoľvek. Užite si slobodu tvorby vlastným štýlom v intuitívnom prostredí vyvinutom špecificky pre vašu preferovanú platformu Mac. Či už vás zaujíma každý pixel, ste posadnutí dokonalým výstupom, alebo milujete sadzbu, získate všetky profesionálne nástroje pre grafické návrhy, pre rýchlejšiu, efektívnejšiu a flexibilnejšiu prácu.

Prečo zvoliť sadu CorelDRAW Graphics Suite 2019?
Majte všetko pod kontrolou
Spravujte všetky aspekty návrhu - od konceptu až po výstup, a s pomocou všestranných nástrojov vytvárajte návrhy vlastným štýlom. Všetko záleží na vás.
 
Buďte kreatívny
Či už navrhujete reklamné tabule, logá, webovú grafiku alebo tlačové projekty, užijete si všetky možnosti a funkcie, ktoré skvele doplnia váš jedinečný štýl a naplno ukážu vašu kreativitu.
 
Buďte efektívny
Čas je jednou z najcennejších vecí. Tak prečo ním plytvať? Maximalizujte efektivitu s komplexnou sadou kreatívnych aplikácií, ktorá spája intuitívne nástroje s výnimočnou rýchlosťou a výkonom.
 
Kľúčové funkcie
- Vektorové ilustrácie
S všestrannými nástrojmi pre tvary a kreslenie môžete vytvárať krivky a prevádzať základné linky a tvary na komplexné umelecké diela. Pomocou nástrojov, ako sú Kontúra, Obálka, Prelínanie a Sieťová výplň, môžete do vektorových umeleckých diel pridať kreatívne efekty.
 
- Sadzba
Nájdete tu všetky nástroje, ktoré potrebujete na vytváranie zlomu stránky pre brožúry, či viacstranové dokumenty. Rezervujte si miesto pre text alebo grafiku, prípadne pomocou nástroja Zástupný text vymodelujte stránku a získajte predstavu o výslednom vzhľade textu.
 
- Úpravy fotografií
S výkonnými nástrojmi pre úpravu fotografií na základe vrstiev v aplikácii PHOTO-PAINT môžete ľahko retušovať a vylepšovať svoje fotografie. Môžete prispôsobiť farby a tóny, opravovať nedokonalosti, upraviť perspektívu a mnoho ďalšieho. AfterShot 3 HDR môžete použiť na vytvorenie ohromujúcich fotografií HDR z obrázkov RAW.
 
- Typografia
S komplexnou sadou typografických nástrojov môžete usporiadať text podľa vlastných predstáv. Môžete pridať efekty k textu ako bloky tieňa a kontúry, prispôsobiť text osnove a obtočiť text okolo objektov. Užite si typografické funkcie OpenType, ako sú ligatúry, ornamenty, kapitálky, ozdobné varianty a ďalšie funkcie.
 
- Nástroje pre webovú grafiku
Vytvorte pútavý webový obsah s kolekciou nástrojov a predvolieb webovej grafiky. Vďaka sade na pixel presných nástrojov máte istotu, že všetka exportované grafika pre web bude mať ostré okraje. A s funkciou publikácie do WordPress môžete nahrávať rôzne formáty obrázkov priamo na server WordPress.
 
- Profesionálny tlačový výstup
CorelDRAW uľahčuje prípravu dokumentov pre tlač. S výkonným modulom správy farieb môžete ovládať konzistenciu farieb medzi médiami a mať istotu, že pred tlačou budú vaše farby presné. Nová podpora PDF / X-4 pomáha zaistiť ľahký výstup súborov, ktoré sú kompatibilné s najširšou škálou zariadení.
 
Novinky
- Nedeštruktívne efekty
V aplikácii CorelDRAW Môžete používať a upravovať rastrové efekty a experimentovať s nimi pri vektorových i rastrových objektov, a to všetko bez zmien pôvodného obrázku alebo objektu.
 
- Ovládacie prvky objektov
Nový ukotviteľný panel Objekty vám dáva priamu kontrolu nad štruktúrou dokumentu a rýchly prístup k jeho komponentom, vďaka čomu môžete pracovať rýchlejšie a efektívnejšie.
 
- Pracovné postupy presné na pixel
Uistite sa, že je webová grafika úplne presná! Zarovnajte pixelovou mriežku k okraju stránky, aby exportované grafika mala ostré okraje, a použite nové tlačidlo Zarovnať k pixelovej mriežke pre jednoduché opravy tvarov.
 
- Moderné šablóny
So širokou škálou prepracovaných šablón môžete dodávať profesionálne výsledky. Šablóny možno ľahko ľahko prispôsobiť a vytvoriť jedinečné návrhy.
 
CorelDRAW.app
Prihláste sa k aplikácii CorelDRAW.app na cestách a pristupujte k práci odkiaľkoľvek. S touto novou výkonnou webovou aplikáciou môžete ukázať klientom koncept na zariadení 2 v 1 alebo inom mobilnom zariadení alebo vytvárať návrhy, keď práve nie ste pri počítači.

MacOS 10.14, 10.13 alebo 10.12 s najnovšími revíziami
Viacjadrový procesor Intel s podporou 64-bitových systémov
4 logická jadrá alebo viac
2 GB RAM (odporúča sa 8 GB RAM alebo viac)
4 GB voľného miesta na pevnom disku pre súbory aplikácie (doporučujeme disk SSD)
Rozlíšenie obrazovky 1280 × 800 (odporúčame min. 1920 × 1080)
Grafický tablet alebo myš
K inštalácii a overenie sady CorelDRAW Graphics Suite a používania niektorých zahrnutých softvérových komponentov, online funkcií a obsahu je vyžadované pripojenie k internetu. Ďalšie informácie nájdete na adrese www.coreldraw.com

Hlavné aplikácie
CorelDRAW® 2019: Vektorové ilustrácie a stránkový zlom
PHOTO-PAINT® 2019: Úpravy obrázkov
Corel Font Manager ™ 2019: Nástroj pre správu a skúmanie písma
PowerTRACE®: Prevod rastrov na vektorovú grafiku (zahrnuté ako súčasť aplikácie CorelDRAW 2019)
Obsah CONNECT ™: Program pre vyhľadávanie obsahu (zahrnuté ako súčasť aplikácie CorelDRAW 2019)
CAPTURE ™: Nástroj na tvorbu snímok obrazovky (k dispozícii len vo verzii pre Windows)
CorelDRAW.app ™: Grafické návrhy online prostredníctvom webového prehliadača
AfterShot ™ 3 HDR: Editor fotografií vo formáte RAW
BenVista PhotoZoom Pro 4 *: Modul plug-in pre zväčšenie digitálnych obrázkov
 
7 000 klipartov, digitálnych obrázkov a šablón mobilníc
1 000 digitálnych fotografií s vysokým rozlíšením
Viac ako 1 000 písiem TrueType a / alebo OpenType
150 profesionálne navrhnutých šablón
Viac ako 600 prechodových, vektorových a rastrových výplní
 
Dokumentácia
Príručka rýchleho začiatku
Stručná referenčná príručka
Súbory online pomocníka
 
Výučba
Online výukové videá
Ukotviteľné panel Rady
Súbory Discovery prístupné prostredníctvom voľby Začíname na úvodnej obrazovke
 
 


Podobné produkty z tejto kategórie