Prečo Apple


Prečo sú Apple produkty najlepšie do školy?

Apple produkty ako iPad a Mac dávajú študentom maximálnu slobodu pri sebarealizácii a podporujú v nich tvorivosť. iPad je mimoriadne intuitívny, takže ktokoľvek ho chytí, vie okamžite pretvoriť svoje myšlienky a nápady do reality. Mac zase ponúka vysoký výkon aj na tie najnáročnejšie projekty. Študenti môžu začať prácu na iPad-e a dokončiť ju na Mac-u. A s celodennou výdržou batérie môžu pracovať kdekoľvek.

Kompatibilita

Počítače a tablety Apple bez problémov komunikujú s počítačmi s MS Windows, či UNIX, tak sa nemusíte obávať problémov s kompatibilitou.

Súkromie a prístupnosť

Všetky Apple produkty sú postavené tak, aby chránili Vaše dáta a súkromie. Tiež sú postavené tak, aby ich mohol používať ktokoľvek, bez ohľadu na nejaký hendikep.

Celodenná výdrž batérie

iPad-y aj Mac-y sú optimalizované na maximálny výkon pri minimálnej spotrebe energie, aby ste mohli nerušene pracovať aj celý deň.

Skvelé aplikácie zdarma

Spolu s Apple produktami získavate automaticky aj množstvo výkonných aplikácií zdarma. Môžte tak vytvárať prezentácie alebo strihať video bez ďalších poplatkov.

 

Potrebujete pomôcť s prípravou IT?

Produkty Apple je možné uviesť do prevádzky na škole veľmi rýchlo vďaka podpore hromadnej správy. Či máte 10 alebo 100 zariadení, konfigurácia je rovnako rýchla a jednoduchá. Prečítajte si, aké máte možnosti:

Príprava školských Apple zariadení na vzdialenú výuku
Možnosti správy zariadení
Jamf School MDM

Ak ste nenašli, čo potrebujete, alebo si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme!