Facebook Pixel Code

Opatrenia proti šíreniu koronavírusu


SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Vážení zákazníci!
Obmedzenia spojené so zamedzením šírenia vírusu sú ťažké, ale pri dodržiavaní nariadení, zodpovednosti a vzájomnej ohľaduplnosti všetko zvládneme.

Predajňa už funguje v obvyklých časoch, takže môžete osobne prísť, pozrieť, vyskúšať a nakúpiť. Prosíme pritom o dodržiavanie sprísnených hygienických opatrení  - dezinfekcia a rukavice sú k dispozícii, max. 3 kupujúci v predajni súčasne, respirátor.

eshop:
Online nákup je v súčasnosti stále najbezpečnejší, pohodlný a jednoduchý. Aby sme vám ho ešte viac uľahčili, dopravu zdarma máte pri každom nákupe nad 30€. Úhrady sú možné online - kartou, alebo bankovým prevodom. Voľbu platby na dobierku neodporúčame. Tovar vám doručí kurier až ku vám domov.
Samozrejme, vyzdvihnúť tovar je možné aj osobne..

Doručovanie:
Kuriérske služby sú momentálne preťažené, ale ak je to možné, využívajte ich služby.

Servis:
Požiadavky na servis vybavujte, prosíme, tiež emailom. Naši technici fungujú, ale len v rámci firemných priestorov. Po dohode môžete zariadenia doniesť alebo vyzdvihnúť pri dodržaní všetkých potrebných opatrení. Uprednosťujeme zasielanie techniky do servisu kuriérskou spoločnosťou na adresu: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, Piešťany, 92101. Výjazdy technika robíme len v nevyhnutných prípadoch.
To isté platí pre vybavovanie reklamácií. Pre rýchle a správne vybavenie používajte komunikáciu emailom.

Všetky dôležité informácie priebežne aktualizujeme na našej stránke. Pre ďalšie informácie telefonujte na číslo 033-7720321, alebo mailujte na obchod@tracocomputers.sk

Sledujte tiež náš facebook.

Spolu to zvládneme!