Wacom Bamboo Stylus solo4 Black

Wacom Bamboo Stylus solo4 Black

Wacom


Základný stylus na ovládanie zariadení s dotykovou obrazovkou.

Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:CS-190
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Wacom Bamboo solo4 je základný stylus pre zariadenia s kapacitnými dotykovými displejmi, ktorý umožňuje ľahko poklepávať, písať, alebo kresliť na dotykovej obrazovke. Vymeniteľný hrot z uhlíkový vlákien umožňuje navigovať a písať jednoducho a presne.
Vďaka nemu si užijete množstvo aplikácií pre iPad ešte oveľa viac. Bamboo stylus umožňuje používateľom lepšie sa vyjadriť a personalizovať ich prácu. Stylus prináša presnejší a precíznejší spôsob, ako robiť poznámky na rokovaniach a počas vyučovania, alebo ako hrubo načrtnúť myšlienky na cestách. Kreatívnym osobnostiam dáva príležitosť byť expresívny a vyjadriť ich myšlienky.
Bamboo solo4 je kompatibilný s iOS, Android a Windows dotykovými zariadeniami.
Stiahnite si aplikáciu Bamboo Paper, v ktorej môžete veľmi jednoducho robiť poznámky a skice.

Bamboo Stylus je výrazný svojimi subtílnymi prvkami dizajnu, sofistikovaným čiernym a strieborným prevedením so saténovým kovovým telom a dokonalým vyvážením. Navyše jemný hrot poskytuje užívateľom oveľa detailnejšie ovládanie.

Priemer hrotu pera je o 25% tenší (6 mm vs. 8 mm) než u väčšiny riešenia, ktoré sú dnes na trhu dostupné. Spája v sebe ergonomické pohodlie a pocit istoty pri práci. Bamboo Stylus je ideálny pre ručne písané poznámky. Dodáva dokumentom a kresbám nádych osobitosti, takže môžete byť ešte kreatívnejší.

Rozmery pera (priemer / dĺžka): 9 / 120 mm
Hmotnosť: 20 g


Podobné produkty z tejto kategórie