Facebook Pixel Code

                                          VMware Fusion Prefessional Mac

VMware Fusion Prefessional Mac

VMware Inc.


Umožňuje spúšťať aplikácie operačného systému Windows na počítačoch s Mac OS X bez nutnosti reštartovať počítač.

Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:ALFUS8-PRO-1-9-C
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


VMware Fusion 8 je úplne nový virtualizačný software, ktorý umožňuje užívateľom Mac OS X virtualizáciu windowsovskej platformy (Windows 7, 8.1, 10) priamo v okne ich Macu aj s podporou vstupných a výstupných zariadení.
Podporuje 32 aj 64-bitové aplikácie Windows a rýchle prepínanie medzi nimi a systémom Mac OS X. Podporuje všetky USB 3.0 zariadenia, pripojené k počítaču. Umožňuje používať dva procesory v jednom čase, či spúšťať 3D hry.
Medzi novinky verzie 8 patria rýchlosť, optimalizácia pre El Capitan, podpora Windows 10, optimalizácia pre 64-bitové a viacjadrové počítače, podpora až 16 virtuálnych CPU, 8 TB virtuálnych diskov, optimalizácia pre dlhšiu výdrž batérií notebooku, optimalizácia pre Retina displeje a ďalšie.
Verzia Professional posúva virtualizáciu do vyššej úrovne, vďaka pokročilým funkciám, určeným pre technický personál, ktorý chce prevádzkovať Windows aplikácie na Macoch bez nutnosti reštartu systému. Pokročilí užívatelia, vývojári a IT administrátori spoliehajú na VMware Fusion Pro pre jeho výkon, spoľahlivosť a pokročilé funkcie. Navyše umožňuje vytvárať klony pre ušetrenie času a diskového priestoru, pripojenie k vSphere - download alebo upload virtuálneho stroja, vytváranie virtuálnych mašín. 

Elektronická licencia - linka na stiahnutie + sériové číslo.


Podobné produkty z tejto kategórie