Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Synology™ DiskStation DS1817 8x HDD NAS

Synology™ DiskStation DS1817 8x HDD NAS

Synology


Vďaka špičkovému výkonu, možnostiam škálovania, odolnosti a komplexným funkciám je server Synology® DS1817+ ideálnym úložným riešením pre rozvíjajúce sa malé a stredné podniky. Server DS1817 vám pomôže zjednodušiť správu dat a zaistiť centralizované cieľové umiestnenie pre ukladanie, zálohu a zdieľanie dát – to všetko s minimálnym nastavením a možnosťou kedykoľvek rozšíriť kapacitu. Na server DS1817 sa vzťahuje 3ročná záruka spoločnosti Synology.
 


Dostupnosť: Informujte sa
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Synology DiskStation DS1817  je osemišachtový server NAS osadený štvorjadrovým procesorom CPU sa systémom hardvérového šifrovania AES-NI. Vďaka štyrom portom 1GbE ho možno nainštalovať so sieťovou kartou 10GbE (NIC) alebo s duálnou kartou adaptéra M.2 SSD, umožňujúci zvýšenie rýchlosti siete alebo navýšenie výkonu pomocou vyrovnávacej pamäte SSD.
Zariadenie DS1817  je vybavené dvojkanálovú pamäťou a slotom PCIe a podporuje inštaláciu duálnej karty adaptéra M.2 SSD, zariadenie M2D17 alebo sieťovej karty 10GbE, čo umožňuje vysoký počet zápisov IOPS do medzipamäte a ultrarýchly prenos dát.
Súborový systém Btrfs predstavuje tie najpokročilejšie technológie úložisko, ktoré spĺňajú potreby správy u veľkých moderných podnikov.
File Station je rýchly a bezpečný nástroj pre správu na báze webu, umožňujúci ľahkú prácu pomocou preťahovanie, aby bolo nutné vykonávať zložité nastavenia na počítači Mac alebo PC. Nástroje pre rozšírené hľadanie a filtrovanie umožňujú jednoduchú organizáciu a zdieľanie súborov pomocou jediného odkazu. Podporuje protokoly SMB, FTP, AFP, NFS, WebDAV a je kompatibilný s ľubovoľným prostredím.
Aplikácia Office je balíček určený pre spoluprácu, ktorý v sebe spája pohodlie a užitočnosť verejných cloudov s ochranou dát a zabezpečením súkromných cloudov. Umožňuje pohodlnú spoluprácu na dokumentoch a tabuľkách v chránenom prostredí.
Úložisko Synology iSCSI plne podporuje väčšinu virtualizačných riešení a zvyšuje tak efektivitu práce vďaka rozhranie pre jednoduchú správu. Integrácia systémov VMware vSphere 6 a vaąu napomáha znížiť rozsah operácií úložiska a optimalizovať efektivitu výpočtových operácií. Systém Windows Offloaded Data Transfer (ODX) zvyšuje rýchlosť prenosu dát a migrácie. Podpora systému OpenStack Cinder mení zariadenie Synology NAS na komponent blokového úložiska.

Procesor:
model CPU: Annapurna Labs Alpine AL-314
CPU architektúra: 32-bit
Frekvencia CPU: Štyri jadrá 1.7 GHz
Systém hardvérového šifrovania: Áno
pamäť
 
Systémová pamäť: 4 GB DDR3
Predinštalovaný pamäťový modul: 4GB (1 x 4GB)
Celkový počet pamäťových slotov: 2
Pamäť rozšíriteľná až na: 8 GB (4 GB x 2)

Úložisko
Šachta (y) pevného disku: 8
Maximálny počet šácht pevného disku s rozširujúcou jednotkou: 18
Kompatibilné typ disku: 3.5 "SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5 "SATA SSD
Maximálna interné hrubá kapacita: 96 TB (12 TB drive x 8) (Kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID)
Maximálna hrubá kapacita s rozširovacími jednotkami: 216 TB (96 TB + 12 TB drive x 10) (Kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID)
Maximálna veľkosť jedného zväzku: 108 TB
Disky vymeniteľné za prevádzky: Áno

Externé porty
RJ-45 1GbE LAN port: 4 (s podporou funkcií Link Aggregation / Failover)
Port USB 3.0: 4
Port eSATA: 2
PCIe
 
Rozšírenie PCIe: 1 x Gen2 x8 slot (x4 link)
Podpora prídavné karty - M2D17 - Duálny karta adaptéra M.2 SSD pre vyrovnávaciu pamäť SSD, Sieťová karta PCIe (Zistite viac)
 
Interné zariadenia: EXT4, Btrfs
Externé zariadenie: Btrfs, EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS +, exFAT *
 
 


Podobné produkty z tejto kategórie