PIQ Multisport Sensor + tenisová sada Babolat

PIQ


Hráte tenis na profesionálnej úrovni? Ste tenisový tréner a uvítali by ste viac kvantitatívnych dát o hre svojich zverencov? Alebo ste tenisový nadšenec, ktorý to ale s bielym športom myslí vážne a nechodíte si len tak pinknúť? Univerzálna športový senzor PIQ a tenisová súprava Babolat od rešpektovaných autorít je presne to, čo potrebujete!

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:3760241950249
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Senzor Piq vám v spolupráci s aplikáciou pre smart telefóny v reálnom čase poskytne neuveriteľné množstvo exaktných a relevantných informácií, ako napr. rýchlosť úderu a jeho spin. Ukáže vám, ako plynulá vaša hra je alebo aké je percentuálne rozdelenie úderov medzi backhand a forehand. Vďaka tomu budete svoju hru zlepšovať oveľa rýchlejšie a efektívnejšie.
Telefón samozrejme nemusíte mať pri hre pri sebe, detailnú analýzu každej hry získate po následnej synchronizácii so senzorom na vašom zápästí. Užitočné informácie zobrazuje na svojom LED displeji .
K dispozícii je aj systém úrovní a prehľad vašej celkovej aktivity, takže môžete jednoducho porovnávať, ako si stojíte medzi ostatnými užívateľmi sady PIQ a Babolat z celého sveta. Chcete s niektorým z nich zmerať svoje sily? Skúste ho vyzvať a Odohrajte virtuálnej match na svojom obľúbenom kurte!LED matrix displej optimalizovaný pre použitie v exteriéri
Vodeodolné prevedenie
Vrchná úprava z hypoalergénneho elastoméru
Senzory: gyroskop, 2x akcelerometer (do 200 g), magnetometer, tlakový senzor
13 priestorových osí
Výdrž batérie 8 hodín prevádzky
Nabíjačka s batériou ktorá ma kapacitu na 3x nabitie senzora
Rozmery : 44 x 38,3 x 5,4 mm
Hmotnosť: 10 g
Vyžaduje iOS 7 a novší

1x PIQ univerzálny športová senzor
1x manžeta ( potítko ) na zápästie
1x aktivačný karta
1x nabíjačka


Podobné produkty z tejto kategórie