Facebook Pixel Code

                                          Parallels Desktop 18 for Mac Retail Box EU

Parallels Desktop 18 for Mac Retail Box EU

Parallels


Parallels Desktop® 17 for Mac - umožňuje beh Windows programov na vašom Macu.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:846829008854
Kód výrobcu:PD18BXEU
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Parallels Desktop® for Mac je najrýchlejšia, najjednoduchšia a najsilnejšia aplikácia na spustenie systému Windows® v systéme Mac® bez reštartu. Jednoducho prenášate súbory, aplikácie, záložky prehliadača a ďalšie položky z počítača PC na počítač Mac. Ľahko prepínate medzi aplikáciami Mac a Windows, spúšťate aplikácie Windows z Mac Dock a použite gestá Mac v aplikáciách Windows. Môžete tiež použiť funkciu Touch Bar ™ v systéme Windows a skopírovať a prilepiť a presúvať medzi Windows a Mac.

Použite oba populárne Windows programy ako Explorer a Microsoft Office alebo Visio, ako aj tých najnáročnejších aplikácií, ako je napríklad Microsoft Visual Studio alebo Adobe Photoshop bez kompromisov. Udržujte vzhľad a pocit z programu macOS® alebo použite známu desktopovú plochu Windows - voľba je na vás.

Využite čo najviac služieb Google Drive™, Dropbox, OneDrive alebo iných služieb cloudu. Parallels Desktop beží na MacOS® High Sierra, a tiež na najnovšom macOS Big Sur a podporuje celý rad operačných systémov, vrátane Windows 10/11, Ubuntu a ostatných linuxových distribúcií, rovnako ako staršie verzie systému Windows.

V sprievodcovi inštaláciou môžete zvoliť hlavný spôsob používania Parallels Desktop. Výsledkom je, že Parallels Desktop automaticky optimalizuje výkon.
Zahŕňa viac ako 30 utilít, ktoré zjednodušujú každodenné úlohy na Mac a Windows: vyčistiť disky, zálohovať osobné súbory, alebo videá na stiahnutie, to všetko len  jediným kliknutím.

- optimalizované pre macOS Big Sur a pre Windows 11,10, pripravený pre nový operačný systém macOS Monterey
- obsahuje Parallels Toolbox utility, ktoré sú nevyhnutné pre počítače Mac a PC
- spustenie tisícky programov na Windows a na tvojom počítači Mac
- presun z počítača na počítač Mac bude jednoduchší než kedykoľvek predtým
- systémové požiadavky: macOS Mojave 10.14 MacOS High Sierra 10.13, macOS Big Sur 11, macOS Catalina 10.15, macOS 12 Monterey
- Mac s procesorom Apple M1 / M2 čip, Intel Core 2 Duo, Intel Core i3, Intel Core i5, Intel Core i7, Intel Core i9, Core M alebo Xeon
- 4 GB RAM, 600 MB voľného miesta na disku
- grafika: Apple M1 čip, Intel, AMD Radeon alebo NVIDIA
 -bez obmedzenej platnosti (v rámci podpory pre aktuálny macOS)
 
 

balenie neobsahuje inštalačné CD, len licenčný kód


Podobné produkty z tejto kategórie