AirPods with Wireless Charging Case

Apple


AirPods sú teraz ešte magickejšie. S bezdrôtovým nabíjaním.

Dostupnosť: Na sklade / PN (4)
EAN:190198764829
Kód výrobcu:MRXJ2ZM/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Nové Apple AirPods majú dlhšiu dobu volania a nové bezdrôtové nabíjacie puzdro. Predstavujú prevratné poňatie bezdrôtových slúchadiel.
Len ich vyberiete a hneď ich môžete používať so všetkými zariadeniami - MacBook, iPhone, iPad, Watch. A keď ich vložíte do uší, hneď sa pripoja a obklopia vás vsokokvalitným zvukom.
Sú jednoducho kúzelné.
Používajú sa veľmi jednoducho. Nastavia sa jedným klepnutím, automaticky sa zapínajú a sú stále pripojené. Rozpoznajú, či ich máte v ušiach, pozastavia prehrávanie, keď ich vyberiete.
Úplne nový slúchadlový procesor Apple H1 zaisťuje rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie AirPods k vašim zariadeniam, až dvakrát rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1.5násobne rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov a až o 30% nižšiu latenciu pri hraní hier. Ten rozdiel je naozaj poznať.
AirPods s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom sa ľahko nabíjajú tak, že ich položíte na Qi kompatibilnú nabíjaciu podložku. Hotovo. O stave nabíjania infomujú kontrolky na puzdre. Ak nemáte poruke nabíjaciu podložku, môžete použiť Lightning kábel. Na jedno nabitie vydržia 5 hodín počúvania hudby a až 3 hodiny hovoru. Bezdrôtové nabíjacie puzdro má kapacitu niekoľkých ďalších nabiťí. Celkove máte zásobu energie na 24 hodín. Navyše za 15 minút nabíjania v puzdre sa AirPods nabijú na 3 hodiny počúvania hudby, alebo 2 hodiny hovorov. Stav batérií sa dá skontrolovať tiež jednoducho - pridržíte AirPods pri iPhone.

Pripojenie:
AirPods - Bluetooth
Bezdrôtové nabíjacie puzdro - nabíja sa na bezdrôtovej nabíjacej podložke (podľa špecifikácie Qi), alebo cez Lightning konektor

Hmotnosť:
4 g - jedno slúchadlo
Bezdrôtové nabíjacie puzdro - 40 g

Rozmery:
16.5 x 18 x 40.5 mm - jedno
Bezdrôtové nabíjacie puzdro 44.3 x 21.3 x 53.5 mm

Procesor H1

Snímače (v každom slúchadle):
2 mikrofóny s formovaním lúča
2 optické snímače
pohybový akcelerometer
rečový akcelerometer

Požiadavky na systém:
iPhone, iPad, iPod touch  s iOS 12 alebo novším
Apple Watch s watchOS 5.2 alebo novším
Mac s macOS 10.14.4 alebo novším


Podobné produkty z tejto kategórie