Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

AirPods with Charging Case

Apple


AirPods sú teraz ešte magickejšie.


Dostupnosť: Na sklade / PN (5)
EAN:190199098572
Kód výrobcu:MV7N2ZM/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Nové AirPody predstavujú úplne nové poňatie bezdrôtových slúchadiel. Len ich vyberieš z puzdra a hneď ich môžeš používať s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Po jednoduchom nastavení jedným klepnutím fungujú AirPods úplný kúzelne. Automaticky sa zapínajú a pripájajú. Dokonca aj spoznajú, keď ich máš v ušiach a pozastavia prehrávanie, keď ich vyberieš.
Keď chceš zmeniť hlasitosť, preskočiť na inú skladbu, niekomu zavolať, alebo vyhľadať trasu, iba povedz "Hey Siri" a pokračuj tým, čo chceš.
Môžeš mať v uchu iba jeden AirPod, alebo si nasadiť oba. A pri počúvaní hudby alebo podcastov zapneš prehrávanie alebo preskočíš dopredu dvojitým klepnutím.
Na jedno nabitie vydržia AirPody až 5 hodín počúvania alebo 3 hodiny hovorov. A aby stačili tvojmu rytmu, ich nabíjacie puzdro má kapacitu na niekoľko ďalších nabití. Celkovo tak máš energiu na viac než 24 hodín. Potrebuješ rýchlo dobiť baterky? Za 15 minút sa v puzdre nabijú na 3 hodiny počúvania alebo 2 hodiny hovorov. AirPody s úplne novým slúchadlovým procesorom Apple H1 pomocou optických snímačov a pohybových akcelerometrov rozpoznajú, kedy sú v ušiach. Či používaš oba AirPody, alebo len jeden, procesor H1 automaticky smeruje zvuk tam, kam má a aktivuje mikrofón. Ďalší akcelerometer pri volaní alebo rozprávaní sa so Siri pomáha mikrofónom metódou formovania lúča filtrovať okolitý hluk a zamerať sa na tvoj hlas.

Pripojenie:
AirPods - Bluetooth
Nabíjacie puzdro - nabíja sa cez Lightning konektor

Hmotnosť:
4 g - jedno slúchadlo
Nabíjacie puzdro - 38 g

Rozmery:
16.5 x 18 x 40.55 mm - jedno
Nabíjacie puzdro 44.3 x 21.3 x 53.5 mm

Procesor Apple H1

Snímače (v každom slúchadle):
2 mikrofóny s formovaním lúča
2 optické snímače
pohybový akcelerometer
rečový akcelerometer

Požiadavky na systém:
iPhone, iPad, iPod touch  s iOS 12 alebo novším
Apple Watch s watchOS 5.2 alebo novším
Mac s macOS 10.14.4 alebo novším


Podobné produkty z tejto kategórie