Mac OSX High Sierra

Mac OSX High Sierra

Apple


Nové technológie v jadre systému robia teraz váš Mac ešte spoľahlivejším, funkčnejším a interaktívnejším. Vytvára základy pre ďalšie budúce inovácie.
Mac OS High Sierra tiež vylepšuje všetky funkcionality a aplikácie, ktoré dennepoužívate. Je to macOS vo svojej najvyššej úrovni.

  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny

  • bez DPH 0,00 €

    s DPH0,00 €


MacOS High Sierra predstavuje nové technológie, ktoré vylepšujú najdôležitejšie funkcie vášho Maca. Od novej architektúry ukladania dát, ktoré zefektívňujú a vylepšujú videostreaming až po plné využitie vášho grafického procesoru, všetko toto umocňuje váš zážitok z práce s vašim Macom.

Apple File System:
Vaše dáta majú nový menežment. 64-bitová architektúra je navrhnutá pre súčasné flash technológie a pripravené pre budúce schopnosti dátových úložísk.
Výrazne zrýchľuje také úlohy, ako je duplikovanie súborov, vyhľadávanie, či vypočítavanie veľkosti zložiek, ktoré sa dejú prakticky okamžite.
Vstavané kryptovanie, odolnosť proti zrúteniu, jednoduché zálohovanie - to sú funkcie, ktoré vámm umožnia spoľahnúť sa, že vaše dáta sú v bezpečí.

HEVC - nový štandard pre video:
Zvyšovanie popularity a používania 4k videa prinieslo na Mac nový videoštandard - HEVC (High Efficiency Video Coding H.265). Zvyšuje kompresiu až na 40% oproti aktuálnemu kodeku H.264. Používanie HVEC prináša lepšie streamovanie videa a znižovanie objemu dát, pri zachovaní kvality obrazu.

Metal2 - grafika sa mení:
V súčasnosti je zážitok pri používani maca závislý na GPU počítača. A výkon GPU sa stále zvyšuje. Metal je technológia zabudovaná do macOS, ktorá umožňuje uvolniť ešte viac výkonu z existujúcej GPU. Neprináša to len lepší vizuálny zážitok, ale tiež nové možnosti umelej inteligencie, virtuálnej reality, alebo externých GPU pre profesionálnu oblasť práce s videom a grafikou.

Virtuálna realita pre Mac:
macOS High Sierra umožňuje vývojárom vytvoriť po prvý krát zážitok z interaktívnej virtuálnej reality na novom iMacu 5k, alebo inom podporovanom Macu použitím externej GPU.

Vaše obľúbené aplikácie sú tiež výkonnejšie:
Navigácia, organizovanie a editácia fotografií má úplne nové možnosti a funkcie ako vo Photoshope.
Prispôsobiť si môžete tiež prostredie svojho Safari. Opakujúce sa reklamy vás už nebudú obťažovať, ani samospúšťajúce sa videá. Safari je teraz ešte rýchlejší prehliadač a to aj za pomoci Siri, Spotlight a Reader.
Rýchlejšie a šikovnejšie je napríklad aj vyhľadávenie v Maili. Organizovanie a vytváranie Poznámok s novými funkciami.

Zdieľanie súborov cez iCloud Drive je ešte jednoduchšie - stačí poslať link, netreba kopírovať, ani posielať.

Upgrade zadarmo.

Všeobacné požiadavky:
- Mac OS X 10.8 alebo novší
2 GB RAM
14.3 GB voľného priestoru na internom úložisku
Niektoré funkcie vyžadujú Apple ID

Hardvérové nároky:
MacBook (Late 2009 alebo novší)
MacBook Pro (Mid 2010 alebo novší)
MacBook Air (Late 2010 alebo novší)
Mac mini (Mid 2010 alebo novší)
iMac (Late 2009 alebo novší)
Mac Pro (Mid 2010 alebo novší)

Podrobnejšie požiadavky na jednotlivé funkcie nájdete TU.


Podobné produkty z tejto kategórie