iPod touch 128GB Gold

iPod touch 128GB Gold

Apple


Čip A8. 8MP fotoaparát iSight. 5 nádherných farieb. Predstavujeme nový iPod touch 6. generácie. Ešte lepší, ešte zábavnejší.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:888462503112
Kód výrobcu:MKWM2HC/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


iPod touch má toľko noviniek, že rýchlo zabudnete na to, že je to iPod.
iPod touch nie je len dokonalý prostriedok, ako mať svoju hudobnú zbierku vo vrecku. Vďaka iTunes Store, najväčšiemu katalógu hudby na svete, si iPod touch môžete zaplniť skladbami, ktoré máte radi. Všetko, čo si v iTunes Store nakúpite, máte vďaka iCloudu automaticky a bezplatne k dispozícii vo všetkých svojich zariadeniach. A ak máte chuť na ešte pestrejšie hudobné zážitky, priamo v aplikácii Hudba na iPode touch funguje aj Apple Music.
Grafický čip A8 s výkonom stolných počítačov je oproti predchádzajúcej generácii až desaťnásobný. Takže vaše obľúbené hry majú podstatne lepšiu odozvu a vyzerajú ďaleko živšie ako predtým. A výpočtový výkon čipu je až šesťnásobný. Pritom batéria stále vydrží až 40 hodín prehrávania hudby alebo 8 hodín prehrávania videa. Nová technológia Metal umožňuje vytvárať vysoko pôsobivé hry, porovnateľné s hrami pre konzoly. Metal optimalizuje spoluprácu CPU a GPU na generovanie detailnej grafiky a komplexných vizuálnych efektov. Každý imaginárny svet tak pôsobí realistickejšie.
Pohybový koprocesor M8 neustále vyhodnocuje fyzický pohyb snímaný vyspelými snímačmi, vrátane gyroskopu a akcelerometra. Tým, že sa o túto prácu stará miesto čipu A8, šetrí energiu. Zároveň M8 odovzdáva aplikácii Zdravie presné informácie pre monitorovanie kondície, napríklad o počte krokov alebo o prejdenej a ubehnutej vzdialenosti.
Strhujúci Retina displej len umocňuje vituálne zážitky z videa, hier, alebo z internetu.
iPod touch má nový 8-megapixelový fotoaparát iSight a zdokonalenú kameru FaceTime HD, takže sa s ním ľahko podarí urobiť tie najpôsobivejšie fotky a videá. Nové kamery zvládajú aj spomalené zábery a sekvenčné fotenie, lepšie potláčajú šum a presnejšie rozpoznávajú tváre. A vďaka Knižnici fotografií na iCloude sa k svojim fotkám ľahko dostanete na všetkých svojich zariadeniach a môžete ich tiež kdekoľvek upravovať a zdieľať. Integrácia Facebooku ti umožní, aby ste sa mohli o všetko podeliť s priateľmi, alebo o to môžete poprosiť Siri, aby to napísala za vás.
A toto všetko v najtenšom, najľahšom novom iPod touch. Nikdy to nebolo jednoduchšie. Tisícky aplikácii a hier premenia iPod touch na centrum zábavy. Prehrávanie filmov, fotografií a skladieb je samozrejmosťou. CowerFlow, či Genius funkcie urobia hudbu ešte pútavejšou. Ak si chcete vybrať náhodné skladby jednoducho s iPodom len zatrasiete a on to urobí za vás. K dispozícii máte aplikáciu iBook pre čítanie elektronických kníh. Surfovanie na internete, príjmanie a posielanie mailov, mapy, hlasové poznámky, počasie a ďalšie možnosti, proste všetko čo je jedinečné pre iPod touch je vďaka novému procesoru A8 a iOS8 opäť rýchlejšie. Naštartujte svoju zábavu.

 

nová multidotyková širokoúhla obrazovka 4"
retina displej s rozlíšením až 1136x640 bodov (326 ppi)
kapacita 128GB flash pamäť
čip A8 so 64bit architektúrou, pohybobý koprocesor M8
vstavaná iSight kamera s nahrávaním v Full HD kvalite (1080p) 8 megapixlov s funkciou Scene (pre fotenie panorámy)
vstavaná predná kamera 1.2MP pre fotky a nahrávanie 720p HD videa
reproduktor, mikrofón, minijack pre slúchadlá EarPods, Lightninig konektor
prehráva zvukové formáty AAC, MP3, AIFF, WAV, Apple Lossless
prehráva video formáty H.264 a .m4v (podpora video výstupu)
foto a video geo tagging cez WiFi
bezdrôtové WiFi spojenie (802.11b/g/n/ac)
vstavaný Bluetooth 4.1
líthium-iónová batéria s výdržou až 40 hodín prehrávania hudby a 8 hodín prehrávania videa
pre pripojenie s počítačom vyžaduje iTunes (voľne stiahnuteľný)
požiadavky na systém Mac OS X 10.7.5

Predinštalovaný software:
iOS 8, vrátane aplikácií:

AirDrop

AirPlay

CarPlay

Control Center

Family Sharing

iCloud Drive

Multitasking

Notification Center QuickType keyboard

Siri

Spotlight Search

Camera

Photos

Health

Messages

FaceTime

Mail

Music

Passbook

Safari

Maps

Siri

Calendar

iTunes Store 

App Store 

Notes

Contacts

iBooks

Game Center 

Weather

Reminders

Voice Memos 

Clock

Videos

Stocks

Calculator

Newsstand

Podcasts

iPod touch, synchronizačný a napájací Lightning-USB kábel, slúchadlá Apple EarPods


Podobné produkty z tejto kategórie