iPhone 6s Plus 128GB Rose Gold

Apple


Veľký displej s 3D Touch, fotoaparát, procesor, hliníkové telo, rýchlejšia sieťová komunikácia, iOS ... takmer úplne všetko.
To je iPhone 6s Plus.

Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:888462571166
Kód výrobcu:MKUG2CN/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Inovácia nového iPhone 6s začína zvnútra. V každom možnom detaile bol navrhnutý tak, aby pracoval ešte lepšie, intuitívnejšie, efektívnejšie. Zavádza prevratné technológie, vrátane 3D Touch a Live Photos.

S jediným stlačením 3D Touch displeja umožní iPhone 6s urobiť viac ako kedykoľvek predtým. Živé fotografie zase uchovajú spomienky na život v plných farbách a nezabudnuteľných okamihoch. A to je len začiatok. Apple iPhone 6s prináša inovácie na všetkých úrovniach.

3D Touch - nová generácia Multi-Touch - Technológia 3D Touch, umožňuje robiť veci, ktoré nikdy predtým neboli možné. Sníma akou silou stlačíte displej, čím je ovládanie rýchlejšie a jednoduchšie, pričom dostávate v reálnom čase spätnú väzbu v podobe jemých tónov.

Živé fotografie - trvalé spomienky.
Svetovo najpoužívanejší fotoaparát je vyspelejší ako nikdy predtým. 12-megapixelová kamera iSight zachytáva ostré, detailné fotografie a skvelé 4K videá, až štyrikrát vyššie rozlíšenie ako 1080p HD video. iPhone 6s tiež dokáže robiť selfies s 5-megapixelovou FaceTime HD kamerou. Live Photos je nový spôsob, ako oživiť svoje spomienky. Zachytáva okamihy tesne pred a po snímke a nastaví ju do pohybu jednoduchým stlačením prsta.

Nový procesor A9 je najvyspelejší v oblasti smartfónov. 64-bitová architektúra prináša výkon desktopov. O 70% rýchlejší procesor a o 90% výkonnejšia grafika sú cítiť v hrách i všetkých graficky náročných aplikáciách.
Pohybový koprocesor M9 spája akcelerometer, kompas, gyroskop a barometer pre širšiu škálu fitnes a športových aktivít, pričom šetrí životnosť batérií. Počas behu a chôdze môžete snímať a sledovať všetky dôležité parametre. Umožňuje tiež okamžite aktivovať funkciu Siri a používať všetky povely a znalosti jednoduchým zvolaním "Hej, Siri!".

Touch ID snímač pre odomknutie, objednávanie obsahu, Apple Pay, teraz pracuje rýchlejšie.

Nový je aj materiál tela - teraz je to hliník AL 7000 Series, využívaný v leteckom priemysle, navyše s novou farbou - Rose Gold. Rovnako sklo je teraz odolnejšie.

Až dvojnásobne rýchlejšiu komunikáciu zabezpečujú nové pásma LTE komunikácie a rýchlejšia WiFi sieť, takže prehliadanie internetu, či sťahovanie aplikácií je teraz dvojnásobne rýchlejšie. Podpora LTE sa prejaví napr. aj v čistejšou zvuku a zrozumitelnejšom hovore pri telefonovaní.

iOS je to, čo odlišuje iPhone od konkurentov. Je to najpokročilejší, inteligentný, bezpečný mobilný operačný systém na svete. Nové vstavané aplikácie, Siri s vylepšenými možnosťami, spolu s ostatnými vylepšeniami systému, ho robia ešte lepším. A množstvo aplikácií na App Store môže zmeniť váš iPhone na čo len chcete.

Procesor: Apple A9 so 64-bitovou architektúrou, 2GB RAM, pohybový koprocesor M9
Kapacita úložiska: 128 GB
Rozmery (šxvxh): 77,9 x 158,2 x 7,3 mm
Hmotnosť: 192 gramov

Displej: Retina HD s 3D Touch, 5.5" LED podsvietený, širokoúhly, 1334 x 750 pixlov / 326 ppi, kontrast 1400 : 1, svietivosť 500 cd/m2, rozsah farieb RGB - Full, Dual-domain pixle pre široký zobrazovací uhol. Oleofóbny povrchodolný voči otlačkom.

Snímače -
Touch ID snímač zabudovaný v Home Button. Funkcia Apple Pay.
barometer
akcelerometer
trojosový gyroskop
snímač okolitého osvetlenia

Podpora sietí:
LTE, TD-LTE, TD-SCDMA, UMTS/HSPA+/DC-HSDPA, CDMA EV-DO Rev. A, GSM/EDGE

Lokalizácia: asistovaný GPS a GLONASS, digitálny kompas, Wi-Fi, mobilná dátová sieť.

Videohovory: FaceTime video hovory cez Wi-Fi sieť, alebo mobilnú dátovú sieť.
Audiohovory: FaceTime audio, Voice cez LTE sieť, Wi-Fi volania.

iSight camera: 12-megapixelový fotoaparát iSight s veľkosťou pixelu 1.22μ, Živé fotografie, autofokus so zameraním pixelov, Panorama (až 63 megapixelov), Auto HDR pre fotografie, riadenie expozície, Burst režim, režim časovača ƒ / 2.2 clony, 5- prvkový objektív, Hybridný IR filter, zadný senzor osvetlenia, zafírové sklo - kryt objektívu, lepšie mapovanie tónov, optická stabilizácia obrazu, vylepšená redukcia šumu, detekcia tváre, Foto geotagging. 

Video Recording: 4K nahrávanie videa (3840 od ​​2160) / 30 fps, 1080p HD video / 30 fps alebo 60 fps, 720p HD video / 30 fps
Optická stabilizácia obrazu pre video (len iPhone 6s Plus), Slo-mo Video podpora 1080p / 120 fps a 720p / 240 fps, Time-lapse videá so stabilizáciou, kontinuálny autofokus video, vylepšená redukcia šumu, 8MP statické fotografie pri nahrávaní videa 4K, Optická stabilizácia obrazu, Zoom pri prehrávaní 3x zoom, Detekcia tváre, Video geotagging

FaceTime HD: 5-megapixelové fotografie, nahrávanie 720p HD video, Retina Flash ƒ / 2.2 clony, Auto HDR pre fotografie a videá, zadný senzor osvetlenia, riadenie expozície, Burst režim snímania, režim časovača, detekcia tváre
SIM karta - Nano-SIM iPhone 6s a iPhone 6s Plus nie sú kompatibilné s existujúcimi kartami micro-SIM.

Audio - 
podporované formáty: AAC (8 - 320 Kbps), chránené AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 - 320 kbps, MP3 VBR, Audible (formáty 2,3,4, Audible Enhanced Audio, AAX, AAX+), Apple Lossless, AIFF, WAV.
Užívateľom nastaviteľná maximálny hlasitosť.

TV a video -
AirPlay zrkadlenie, fotografie, audio a video na Apple TV (2. generácia a novšia)
Video zrkadlenie a podpora video výstupu: do 1080p rozlíšenia cez Lightning Digital AV Adapter alebo Lightning to VGA Adapter.
H.264 video do 4K, 30 fps, High Profile level 4.2 s AAC-LC audio do 160 Kbps, 48kHz, stereo audio vo formátoch .m4v, .mp4, a .mov; MPEG-4 video do 2.5 Mbps, 640 x 480 pixlov, 30 fps, Simple Profile s AAC-LC audio do 160 Kbps na kanál, 48kHz, stereo audio  vo formátoch .m4v, .mp4, a .mov; Motion JPEG (M-JPEG) do 35 Mbps, 1280 x 720 pixlov, 30 fps, audio  vo formátoch ulaw, PCM stereo audio  vo formátoch .avi.

Siri pre využitie hlasových povelov.

Napájanie a batéria -
Vstavaná lítium-ionová batéria. Nabíjanie cez USB konektor z počítača, alebo adaptéra.
Doba hovoru: do 14 hodín pri 3G.
Prehliadanie internetu: do 10 hodín pri 3G a LTE, do 11 hodín cez Wi-Fi.
HD video prehrávanie: do 11 Hodín.
Audio prehrávanie: do 50 hodín.
Stand-by mód: do 10 dní.

Pracovný rozsah teplôt: 0 - 35°C pri 5 - 95% nekondezujúcej vlhkosti. Nadmorská výška do 3000 m.
Rozsah skladovacích teplôt: -20 - +45°C.
Predinštalovaný software:

iOS 11

iPhone
Apple EarPods s ovládačom a mikrofónom
Lightning na USB kábel
USB napájací adaptér
Dokumentácia


Podobné produkty z tejto kategórie