Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Epson Perfection V800

Epson Perfection V800

Epson


Stolový skener s profesionálnou kvalitou snímania.


 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti

 • bez DPH 540,83 €

  s DPH649,00 €


Špičkový skener pre fotografov
Tento skener je ideálny pre pokročilých amatérskych fotografov a nadšencov. Jedinečný systém dvojitého objektívu spoločnosti Epson a profesionálny softvér pre správu farieb poskytujú skenovanie filmov a fotografií vo vynikajúcej kvalite.
Skener stanovuje nové štandardy skenovania filmov a fotografií. Optika s vysokou priepustnosťou, profesionálny softvér a nástroje pre správu farieb maximalizujú kvalitu a produktivitu.
Vysoko kvalitné skenovanie všetkých bežných typov filmu a digitalizácie archívov metódou veľkoobjemového a dávkového skenovania. Technológia DIGITAL ICE™ a nástroj Epson Easy Photo Fix umožňuje obnovu starých snímok a správu a úpravy snímok pomocou množstva profesionálneho softvéru.

Rozlíšenie 6400x9600 dpi (filmy) a 4800 dpi (reflexné materiály) a systémom dvojitého objektívu spoločnosti Epson.
Dokonalá reprodukcia každého tónu s optickou hustotou 4.0 DMax
Farebná hĺbka 48 bit
Rozhranie USB 2.0 HiSpeed
Skenovanie rôznych formátov filmov a fotografií pomocou vstavaného adaptéra filmov
Rýchla a jednoduchá digitalizácia archívov – jednopriechodové skenovanie viacerých 35 mm filmov alebo snímok stredného a veľkého formátu.
Odstránenie prachu a škrabancov a obnova vyblednutých fotografií pomocou technológie DIGITAL ICE™* a nástroja Epson Easy Photo Fix.
Správa a úprava snímok a široké možnosti pri použití výkonného softvéru, vrátane balíka Epson Creativity Suite.
Kvalita je ďalej vylepšená pomocou pohybujúceho sa svetla TPU s veľmi vysokou svietivosťou a priebeh skenovania môžete sledovať pomocou „pohyblivého“ modrého indikátora.

Tento výrobok splňuje prísne kritériá ENERGY STAR stanovené Európskou komisiou. Spoločnosť Epson je celosvetovým výrobcom, ktorý robí maximum pre ochranu životného prostredia pre budúce generácie tým, že ponúka sériu produktov ENERGY STAR. Výrobky majú výrazne nižší príkon, čo znižuje spotrebu energie, šetrí peniaze a životné prostredie, a to bez zníženia kvality.


Podporované OS: Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP


Podobné produkty z tejto kategórie