Facebook Pixel Code

                                          Wacom Intuos S Black

Wacom Intuos S Black

Wacom
Dostupnosť: Informujte sa
EAN:4949268621335
Kód výrobcu:CTL-4100K
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Grafický tablet Wacom Intuos S v čiernom prevedení sa vám stane skvelým pomocníkom pri digitálnom kreslení, maľovaní či editovaní fotografií. Poskytne aktívnu pracovnú plochu 152 x 95 mm s rýchlosťou snímania až 133 pps a rozlíšením 2540 lpi. Zariadenie dokáže detekovať 4 096 úrovní prítlaku hrotu pera Wacom Pen 4K. Disponuje 4 programovateľnými tlačidlami ExpressKeys a pútkom na pero. K zariadeniam sa pripojí prostredníctvom USB káblu alebo bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth. Napájanie zabezpečí zabudovaná batéria s kapacitou 1265 mAh.

Pre písanie a kreslenie na tablete je k dispozícii pero Wacom Pen 4K, ktoré vám vďaka 4 096 úrovniam prítlaku ponúkne presnejšie kreslenie a prirodzený pocit z práce. Vo svojom vnútri má praktický priestor na uloženie 3 náhradných hrotov, takže ich budete mať vždy po ruke. Pero sa vyznačuje ergonomickým tvarom vhodným pre použitie pravou i ľavou rukou a pogumovanou prednou časťou pre pevný úchop. 

Neobmedzujte sa dĺžkou káblu a kreslite z pozície, ktorá je vám najpohodlnejšia. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu prostredníctvom rozhrania Bluetoothzískate pri práci plnú flexibilitu. Súčasťou tabletu je tiež zabudovaná batéria s kapacitou 1265 mAh, ktorá je zárukou vyše 15-hodinovej výdrže. 

Jednoliaty dizajn grafického tabletu je doplnený žliabkom slúžiacim na odloženie pera a praktickým pútkom. USB kábel, ktorý je určený na pripojenie k zariadeniam aj nabíjanie batérie, je teraz spolu s dodávaným balením bez PVC. Pri registrácii produktu si navyše budete môcť vybrať dva z troch kreatívnych programov - Corel Painter Essentials 6, Corel AfterShot 3 alebo CLIP STUDIO PAINT PRO.

Rozmer tabletu: 200 x 160 x 8,8 mm
Aktívna plocha: 152 x 95 mm
Farba: čierna

Pero: Wacom Pen 4K
Rýchlosť snímania: 133 pps
Úrovne prítlaku: 4.096
Technológia: patentovaná metóda elektromagnetickej rezonancie

Rozlíšene: 2.540 lpi
Expresskeys™: Áno, 4 nastaviteľné pre aplikáciu
Vylepšenie produktivity: Funkcia Radial menu, Display toggle a On-screen keypad
Multitouch: Nie

Pripojenie: 
Bezdrôtové pripojenie: Nie
Kábel v balení: Áno - 1,5 m bez PVC, USB – micro USB kábel s koncovkou v tvare písmena L

Hmotnosť: 230 g

Systémové požiadavky:
Windows®7 alebo novší (okrem Windows 10 S; najnovší service pack/build),
OS X 10.11 alebo novší (posledný update),
štandardný port USB Type-A,
internetové pripojenie pre stiahnutie ovládačov a výber bonusového softvéru (je vyžadované vytvorenie Wacom ID a registrácia produktu)

 • Grafický tablet Wacom Intuos S s Bluetooth
 • Pero Wacom Pen 4K 
 • USB kábel
 • 3 náhradné hroty umiestnené vnútri pera
 • Nástroj na výmenu hrotov 
 • Sprievodca inštaláciou


Podobné produkty z tejto kategórie