Canon PIXMA MG5550

Canon


Atramentová tlačiareň multifunkčný, A4, skener/kopírka/tlačiareň, ESAT 12.2obr.mono, 8.7obr.color, LCD, 4800x1200dpi, duplex, USB + WiFi
 


Dostupnosť: Informujte sa
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Multifunkčné zariadenie MG5550 sa pýši pokročilým systémom atramentov pre vysoko kvalitný fotografický tlač. Systém 5 atramentov, Rozlíšenie 4800x1200 dpi a tlačová technológia Canon FINE spolu budú reprodukovať domáce fotografie so skvelými úrovňami detailov aj ostré texty. Iste sa osvedčí aj pre prémiovo vyzerajúce dokumenty odvolávajúce uplatní automatická obojstranná tlač. Je určená pre bezdrôtové používanie a zdieľanie v celej domácnosti a na ovládanie na diaľku z mobilných zariadení. S grafickým displejom ľahko zvládnete skenovanie, kopírovanie a tlač priamo z bezdrôtových fotoaparátov, cloudových služieb a mobilných zariadení.

Do chytrých zariadenia stiahnete aplikáciu Canon PIXMA Printing Solutions a rovno tlačte alebo skenujte. Mimo to môžete kontrolovať stav tlačiarne a hladiny atramentov. Sú tiež podporované služby Apple AirPrintas prístupom k internetu aj Google Cloud Print. Tlačte fotografie priamo z Facebooku, Twitteru a online albumov, ako sú CANON iMAGE GATEWAY a Picasa, a dokumenty zo služieb Evernote a Dropbox bez použitia PC. Sťahujte formuláre a ďalšie šablóny priamo zo služby PIXMA Cloud. Softvér My Image Garden má riešenie pre usporiadanie a tlač fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Vzhľadom k pokročilým funkciám, ako je napríklad rozpoznanie tváre, vždy nájdete to čo práve hľadáte.

Technológia tlače
 Atramentová
Farba
 Čierna
Funkcia
 Bezokrajová tlač
Displej
 Grafický
Maximálne rozlíšenie tlače
 4 800 DPI
Rozhranie tlačiarne
 Wi-Fi
Vstupný zásobník
 100 ks
Rýchlosť farebnej tlače
 8,7 str./min
Rýchlosť čiernobielej tlače
 12,2 str./min
Skenovanie
Rozlíšenie skeneru
 1 200 DPI
Rýchlosť skenovania
 4,3 str./min
Podporované formáty papiera
Formáty papiera
 A4, A5, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm
Hlučnosť
Hlučnosť
 43 dB
Rozmery
Hĺbka
 369 mm
Šírka
 455 mm
Výška
 148 mm
Hmotnosť
Hmotnosť
 6,3 kg
Spotreba energie
Spotreba v Stand-by
 1,1 W
Typická spotreba
 11 W
Pripojenie
Rozhranie tlačiarne
 USB 2.0, Wi-Fi
 


Podobné produkty z tejto kategórie