CANON Pixma iP8750 A3+ Wifi

Canon


Atramentová tlačiareň A3 +, ESAT 14.5 obr.mono, 10.4 obr.color, 9600x2400dpi, potlač CD/DVD, AirPrint, USB 2.0 + WiFi
 


Dostupnosť: Informujte sa
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Atramentová tlačiareň Canon PIXMA iP8750 je cenovo dostupným snom pre fotografických nadšencov, ktorým vytvorí zábery s bohatými, presnými odtiene farieb a úžasnú ostrosťou. Tlačte fotografie v ohromujúci kvalite vo formátoch od 10 × 15 cm až do A3 +! Ako záruku profesionálneho výsledku berte systém 6 atramentov, Rozlíšenie 9600x2400 dpi a tlačovú technológiu Canon FINE pre výnimočné detaily. Iste sa osvedčí aj pre prémiovo vyzerajúce dokumenty odvolávajúce uplatní dva tlačové zásobníky pre vloženie fotografického aj bežného papiera zároveň.

Svoje funkcie dáva k dispozícii aj pre viac PC as ľahko zvládnete tlač i priamo z bezdrôtových fotoaparátov pomocou technológie Wireless PictBridge, cloudových služieb a mobilných zariadení. Do chytrých zariadení stiahnete aplikáciu Canon PIXMA Printing Solutions a rovno tlačte alebo skenujte. Mimo to môžete kontrolovať stav tlačiarne a hladiny atramentov. Sú tiež podporované služby Apple AirPrint as prístupom k internetu aj Google Cloud Print.

Softvér My Image Garden má riešenie pre usporiadanie a tlač fotografií, skenovanie a prístup k online službám. Vzhľadom k pokročilým funkciám, ako je napríklad rozpoznanie tváre, vždy nájdete to čo práve hľadáte. Služba CREATIVE PARK PREMIUM umožňuje sťahovať a tlačiť fotografie, obrázky a umelecké diela od medzinárodne uznávaných fotografov a umelcov. Vytvárajte pohľadnice, kalendáre alebo úchvatné 3D výrobky z papiera.

Technológia tlače
 Atramentová
Farba
 Čierna
Funkcia
 Potlač CD/DVD, Bezokrajová tlač
Displej
 Bez displeja
Maximálne rozlíšenie tlače
 9 600 DPI
Formáty papiera
 A3+
Rozhranie tlačiarne
 Wi-Fi
Maximálne rozlíšenie tlače
 9 600 DPI
Vstupný zásobník
 150 ks
Rýchlosť farebnej tlače
 10,4 str./min
Rýchlosť čiernobielej tlače
 14,5 str./min
Podporované formáty papiera
Formáty papiera
 A3, A3+, A4, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm
Hlučnosť
Hlučnosť
 43,5 dB
Rozmery
Hĺbka
 331 mm
Šírka
 590 mm
Výška
 159 mm
Hmotnosť
Hmotnosť
 8,5 kg
Spotreba energie
Spotreba v Stand-by
 1,9 W
Typická spotreba
 23 W
Pripojenie
Rozhranie tlačiarne
 USB 2.0, Wi-Fi


Podobné produkty z tejto kategórie