Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          BamBoo Solo

BamBoo Solo

Wacom


Bamboo Solo je klasický stylus na plynulé písanie, kreslenie alebo písanie na všetkých zariadeniach s dotykovou obrazovkou.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:4949268619899
Kód výrobcu:CS-190
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Hladké písanie, písanie a kreslenie na dotykových obrazovkách
Vďaka vymeniteľnej špičke z uhlíkových vlákien vám Bamboo Solo umožňuje plynulé klepanie, navigáciu a písanie na všetkých dotykových obrazovkách.

Ergonomický trojuholníkový dizajn
Len sa cítim dokonale. Bambusový sólo leží pohodlne a pohodlne v ruke vďaka ergonomickému trojuholníkovému dizajnu a dotykovému povrchu.

Bambusový papier - Premeňte svoje mobilné zariadenie na papierový poznámkový blok.
Bezplatná aplikácia Bambusový papier vám pomôže zachytiť vaše myšlienky a nápady, poznámky, nákresy a kresby rovnako priamo a ľahko ako skutočné pero na papieri.

Uložte a navrhnite svoje nápady a zdieľajte ich so svojimi priateľmi
Inkspace je bez problémov integrovaný do aplikácie Bamboo Paper a okrem úložného priestoru s kapacitou 5 GB vám ponúka možnosť otvoriť a odoslať súbory Bamboo Paper kedykoľvek a kdekoľvek, vykonať automatické zálohovanie a obnoviť svoju prácu.

Vždy pripravený na použitie
Spravidla máte najlepšie nápady, keď ich najmenej očakávate. Vytvorte na svojom dotykovom zariadení krátku poznámku alebo jednoduchú skicu s programom Bamboo Solo - kedykoľvek a kdekoľvek.

Stručne napíšte niečo, čmárajte, napíšte ...
Vďaka špičke z uhlíkových vlákien a ergonomickému dizajnu môžete ľahko udržať svoje myšlienky a nápady pomocou Bamboo Solo.

viac zábavy
S programom Bamboo Solo sa môžete pohybovať ešte presnejšie na zariadeniach s dotykovou obrazovkou - to je to pravé pre hry.Podobné produkty z tejto kategórie