Apple Magic Keyboard OEM - Slovenská

Apple Magic Keyboard OEM - Slovenská

Apple


Nová bezdrôtová klávesnica Apple bez kartónového obalu a bez lightning kábla.

Dostupnosť: Na sklade / PN (2)
EAN:12345
Kód výrobcu:MLA22OEM
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Vďaka vylepšenému nožnicovému mechanizmu pre väčšiu stabilitu a optimalizovaný pohyb jednotlivých kláves a tiež vďaka nižšiemu profilu sa na klávesnici Magic Keyboard píše mimoriadne pohodlne a presne. 

Meradlom kvalitného dizajnu klávesníc je stabilita, jednotnosť a kontrola nad písaním. Dokonalú rovnováhu máš, keď klávesa na stlačenie reaguje jasným, konzistentným pohybom. U klávesnice Apple Magic Keyboard sa prestavaným nožnicovým mechanizmom podarilo o 33 percent zvýšiť stabilitu klávesov a zoptimalizovať ich pohyb. Tieto vylepšenia spolu s nižším profilom prispievajú k ďaleko pohodlnejšiemu a presnejšiemu písaniu.

Magic Keyboard sa s Macom automaticky spáruje pomocou USB kábla s konektorom Lightning. S integrovanou bezdrôtovou technológiou Bluetooth udržuje spoľahlivé, bezpečné spojenie na vzdialenosť až 9 metrov.

Zároveň je natoľko šikovná, aby spoznala, kedy ju nepoužívaš. Efektívne hospodári s energiou, aby jej batérie vydržali čo najdlhšie. Vďaka zabudovanej dobíjacej lítium-iónovej batérii sa zaobídeš bez tužkových alebo akýchkoľvek iných vymeniteľných batérií. Jednoducho pripojíš USB kábel s konektorom Lightning k portu Lightning na klávesnici.

externá bezdrôtová klávesnica 
rozhranie Bluetooth, port Lightning
multimediálne klávesy
integrovaná lithium-iontová batéria
slovenské rozloženie kláves
vyžaduje Mac OS X 10.11 a vyšší

Magic Keyboard


Podobné produkty z tejto kategórie