Obmedzenia počas krízovej situácie


SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Vážení zákazníci!
Obmedzenia spojené so zamedzením šírenia vírusu sú ťažké, ale pri dodržiavaní nariadení, zodpovednosti a vzájomnej ohľaduplnosti všetko zvládneme. Prevádzku našej spoločnosti sme tomu prispôsobili. Tu sú zhrnuté základné informácie:

Predajňa:
Od 19.12. je naša predajňa v Piešťanoch je otvorená len pre výdaj eshop objednávok. Prosíme o dodržiavanie sprísnených hygienických opatrení  (dezinfekcia a rukavice sú k dispozícii). Zatiaľ budeme fungovať v nasledovných časoch:

Pondelok - Piatok: 9:00 - 15:00
Sobota - Nedeľa: Zatvorené

eshop:
Online nákup je v súčasnosti najbezpečnejší, pohodlný a jednoduchý. Aby sme vám ho ešte viac uľahčili, dopravu zdarma máte pri každom nákupe nad 30€. Úhrady sú možné online - kartou, alebo bankovým prevodom. Voľbu platby na dobierku neodporúčame. Tovar vám doručí kurier až ku vám domov.
Samozrejme, objednávať tovar môžete aj emailom. Touto formou si tiež dohodnete platobné a dodacie podmienky s našimi obchodníkmi.
Dodávky tovaru sú plynulé, zatiaľ nie sú žiadne výpadky.

Doručovanie:
Kuriérske služby sú momentálne preťažené, ale ak je to možné, využívajte ich služby.

Servis:
Požiadavky na servis vybavujte, prosíme, tiež emailom. Naši technici fungujú, ale len v rámci firemných priestorov. Po dohode môžete zariadenia doniesť alebo vyzdvihnúť pri dodržaní všetkých potrebných opatrení. Uprednosťujeme zasielanie techniky do servisu kuriérskou spoločnosťou na adresu: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, Piešťany, 92101. Výjazdy technika robíme len v nevyhnutných prípadoch.
To isté platí pre vybavovanie reklamácií. Pre rýchle a správne vybavenie používajte komunikáciu emailom.

Všetky dôležité informácie priebežne aktualizujeme na našej stránke. Pre ďalšie informácie telefonujte na číslo 033-7720321, alebo mailujte na obchod@tracocomputers.sk
Sledujte tiež náš facebook.

Spolu to zvládneme!