Obmedzenia počas krízovej situácie


SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Vážení zákazníci!
Na odľahčenie si pomôžeme citátom: "Situácia je vážna, nie však kritická". Obmedzenia spojené so zamedzením šírenia vírusu sú ťažké, ale pri dodržiavaní nariadení, zodpovednosti a ohľaduplnosti všetko zvládneme. Prevádzku našej spoločnosti sme tomu prispôsobili. Tu sú zhrnuté základné informácie:

Predajňa
Naša predajňa v Piešťanoch je samozrejme zatvorená do odvolania. My však fungujeme a budeme radi, ak využijete nákup cez náš eshop https://www.tracocomputers.sk . Naši obchodníci Alica a Patrik spoľahlivo vybavia všetky vaše objednávky.
O opätovnom otvorení predajne budeme včas informovať.

eshop:
Online nákup je v súčasnosti jediný bezpečný, pohodlný a jednoduchý. Aby sme vám ho ešte viac uľahčili, dopravu zdarma máte pri každom nákupe. Úhrady sú možné online kartou, alebo bankovým prevodom. Tovar vám doručí kurier až ku vám domov.
POZOR: Platba na dobierku nie je možná. Rovnako nie je možný osobný odber.
Samozrejme, objednávať tovar môžete aj emailom. Touto formou si tiež dohodnete platobné a dodacie podmienky.
Dodávky tovaru sú plynulé, zatiaľ nie sú žiadne výpadky.

Doručovanie:
Kuriérske služby sú preťažené, ale stále fungujú. Prosíme vás o ohľaduplnosť, je možné, že dodávka nebude doručená na druhý deň po objednávke.

Servis:
Požiadavky na servis vybavujte, prosíme, tiež emailom. Vzhľadom na aktuálny stav nie je možné preberať zariadenia osobne, len zaslaním kuriérskou spoločnosťou na adresu: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, Piešťany, 92101
To isté platí pre vybavovanie reklamácií. Pre rýchle a správne vybavenie používajte komunikáciu emailom.

Výkup zariadení:
Vzhľadom na to, že predajňa je zatvorená, výkup starších zariadení nie je možné realizovať. Akonáhle pominú obmedzenia, radi vás privítame a zrealizujeme výkup zariadenia.

Všetky dôležité informácie priebežne aktualizujeme na našej stránke. Pre ďalšie informácie telefonujte na číslo 033-7720321 , alebo mailujte na obchod@tracocomputers.sk
Sledujte tiež náš facebook.

Spolu to zvládneme!