Obmedzenia počas krízovej situácie


SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Vážení zákazníci!
Na odľahčenie si pomôžeme citátom: "Situácia je vážna, nie však kritická". Obmedzenia spojené so zamedzením šírenia vírusu sú ťažké, ale pri dodržiavaní nariadení, zodpovednosti a vzájomnej ohľaduplnosti všetko zvládneme. Prevádzku našej spoločnosti sme tomu prispôsobili. Tu sú zhrnuté základné informácie:

Predajňa
Naša predajňa v Piešťanoch je otvorená, aby ste mohli naživo vidieť a vyskúšať produkty Apple - všetky modely tabletov iPad, prenosné počítače MacBook Pro a MacBook Air, iMac s nádherným displejom a samozrejme všetky modely iPhone. 
Prosíme o dodržiavanie sprísnených hygienických opatrení  (dezinfekcia a rukavice sú k dispozícii, max.3 kupujúci súčasne v predajni).

eshop:
Online nákup je v súčasnosti najbezpečnejší, pohodlný a jednoduchý. Aby sme vám ho ešte viac uľahčili, dopravu zdarma máte pri každom nákupe nad 30€. Úhrady sú možné online kartou, alebo bankovým prevodom. Voľbu platby na dobierku neodporúčame. Tovar vám doručí kurier až ku vám domov.
Samozrejme, objednávať tovar môžete aj emailom. Touto formou si tiež dohodnete platobné a dodacie podmienky s našimi obchodníkmi.
Dodávky tovaru sú plynulé, zatiaľ nie sú žiadne výpadky.

Doručovanie:
Kuriérske služby sú momentálne bezproblémové. Snažíme sa, aby vaša objednávka bola doručená na druhý deň po objednávke.

Servis:
Požiadavky na servis vybavujte, prosíme, tiež emailom. Naši technici fungujú, ale len v rámci firemných priestorov. Po dohode môžete zariadenia doniesť alebo vyzdvihnúť pri dodržaní všetkých potrebných opatrení. Uprednosťujeme zasielanie techniky do servisu kuriérskou spoločnosťou na adresu: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, Piešťany, 92101. Výjazdy technika robíme len v nevyhnutných prípadoch.
To isté platí pre vybavovanie reklamácií. Pre rýchle a správne vybavenie používajte komunikáciu emailom.

Všetky dôležité informácie priebežne aktualizujeme na našej stránke. Pre ďalšie informácie telefonujte na číslo 033-7720321, alebo mailujte na obchod@tracocomputers.sk
Sledujte tiež náš facebook.

Spolu to zvládneme!