Obmedzenia počas krízovej situácie


SPOLU TO ZVLÁDNEME!

Vážení zákazníci!
Na odľahčenie si pomôžeme citátom: "Situácia je vážna, nie však kritická". Obmedzenia spojené so zamedzením šírenia vírusu sú ťažké, ale pri dodržiavaní nariadení, zodpovednosti a ohľaduplnosti všetko zvládneme. Prevádzku našej spoločnosti sme tomu prispôsobili. Tu sú zhrnuté základné informácie:

Predajňa
Naša predajňa v Piešťanoch je už opäť otvorená, aby ste mohli naživo vidieť a vyskúšať nedávno predstavené novinky Apple - iPad Pro a MacBook Air. 
Prosíme o dodržiavanie sprísnených hygienických opatrení  (dezinfekcia a rukavice sú k dispozícii, max.3 kupujúci súčasne v predajni).

eshop:
Online nákup je v súčasnosti jediný bezpečný, pohodlný a jednoduchý. Aby sme vám ho ešte viac uľahčili, dopravu zdarma máte pri každom nákupe nad 30€. Úhrady sú možné online kartou, alebo bankovým prevodom. Tovar vám doručí kurier až ku vám domov.
POZOR: Platba na dobierkuv hotovosti  nie je možná.
Samozrejme, objednávať tovar môžete aj emailom. Touto formou si tiež dohodnete platobné a dodacie podmienky.
Dodávky tovaru sú plynulé, zatiaľ nie sú žiadne výpadky.

Doručovanie:
Kuriérske služby sú preťažené, ale stále fungujú. Prosíme vás o ohľaduplnosť, je možné, že dodávka nebude doručená na druhý deň po objednávke.

Servis:
Požiadavky na servis vybavujte, prosíme, tiež emailom. Naši technici fungujú, ale len v rámci firemných priestorov. Po dohode môžete zariadenia doniesť alebo vyzdvihnúť pri dodržaní všetkých potrebných opatrení. Uprednosťujeme zasielanie techniky do servisu kuriérskou spoločnosťou na adresu: TRACO Computers s.r.o., Kukučínova 3, Piešťany, 92101
To isté platí pre vybavovanie reklamácií. Pre rýchle a správne vybavenie používajte komunikáciu emailom.

Všetky dôležité informácie priebežne aktualizujeme na našej stránke. Pre ďalšie informácie telefonujte na číslo 033-7720321, alebo mailujte na obchod@tracocomputers.sk
Sledujte tiež náš facebook.

Spolu to zvládneme!