Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Synology™ DiskStation DS218 2x HDD NAS

Synology™ DiskStation DS218 2x HDD NAS

Synology


Synology® DiskStation DS218 je dvojšachtový NAS server vybavený mnohými funkciami, ktorý je určený pre pracovné skupiny a kancelárie a predovšetkým pre používateľov, ktorí hľadajú možnosť efektívneho zdieľania a zabezpečenia dát. Obsahuje taktiež kompletné kancelárske aplikácie.Dostupnosť: Informujte sa
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Zariadenie Synology DS218 ponúka najlepší pomer ceny a výkonu . Všetko ostatné predstavuje extrémnu hodnotu . Zariadenie Synology DS218 ponúka vynikajúci výkon čítania / zápisu , priemernú rýchlosť cez 100 MB / s pri konfigurácii RAID 1 a rýchlosť viac ako 110 MB / s čítaním.1 Vstavaná jednotka s plávajúcou čiarkou vylepšuje celkový výkon hlavného procesora a je užitočná predovšetkým pri zvyšovaní rýchlosti spracovania miniatúr . Vďaka tomu je príprava fotografií úplne novým zážitkom .
Zariadenie DS218 bolo koncipované s ohľadom na bezpečnosť a praktickosť a ponúka úplne nové priehradky pevných diskov s možnosťou inštalácie bez nástrojov . Vďaka tomu môžu užívatelia vykonávať montáž 3,5 " diskov bez použitia skrutkovača . Zariadenie DS214 navyše podporuje priehradky pevných diskov s možnosťou výmeny počas prevádzky , čo umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu . Prístup k externému úložisku je rýchly a jednoduchý , a to vďaka dvom rozhraním SuperSpeed ​​USB 3.0 v zadnej časti a jednému praktickému rozhranie USB 2.0 na prednom paneli .
Na zariadenie DS218 je nainštalovaný operačný systém DSM spoločnosti Synology , ktorý získal niekoľko ocenení . Zariadenie tak ponúka celý rad aplikácií , ktoré sú k dispozícii v časti Centrum balíčkov systému DSM .

Hardware
 
procesor:
 
model CPU: Realtek RTD1296
CPU architektúra: 64-bit
Frekvencia CPU: Štyri jadrá 1.4 GHz
Systém hardvérového šifrovania: Áno
Hardvérový prevodné systém: 10bitové H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1; maximálne rozlíšenie: 4K (4096 x 2160); maximálny počet snímok za sekundu (FPS): 60
pamäť
 
Systémová pamäť: 2 GB DDR4 SDRAM
úložisko
 
Šachta (y) pevného disku: 2
Kompatibilné typ disku: 3.5 "SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5 "SATA SSD
Maximálna interné hrubá kapacita: 24 TB (12 TB drive x 2) (Kapacita sa môže líšiť podľa typu RAID)
Maximálna veľkosť jedného zväzku: 108 TB
Disky vymeniteľné za prevádzky: Áno
externé porty
RJ-45 1GbE LAN port: 1
Port USB 2.0: 1
Port USB 3.0: 2
Tlačidlo Copy: Áno
systém súborov
 
Interné zariadenia: EXT4
Externé zariadenie: EXT4, EXT3, FAT, NTFS, HFS +, exFAT *


Podobné produkty z tejto kategórie