PIQ Multisport Sensor + lyžiarska sada Rossignol

PIQ


Ak to myslíte s lyžovaním vážne, alebo ste pretekársky lyžiar, potrebujete pre úspešný rozvoj svojich schopností čo najviac relevantných informácií. Súprava obsahujúca PIQ univerzálny športová senzor a lyžiarsku sadu Rossignol, dokáže v spolupráci s aplikáciou pre chytré telefóny zaznamenať a vyhodnotiť najmenší detail každej vašej jazdy.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:3760241950072
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Či už preferujete zjazd, slalom alebo freeride aj akrobatické lyžovanie, PIQ zhodnotí každý skok a oblúčik. Zaznamená čas vo vzduchu, preťaženie pri náklone aj doskoku, uhol oblúka aj vašu rýchlosť a ohodnotia dokonca váš štýl. Vďaka týmto a ďalším údajom pre vás bude oveľa jednoduchšie sledovať svoj ​​vývoj a zefektívniť svoje tréningy.
Ku každej jazde sa navyše môžete kedykoľvek vrátiť v kalendári aplikácie. K dispozícii je tiež systém úrovní a možnosť porovnania s ostatnými užívateľmi sady PIQ a Rossignol z celého sveta. Chcete s niektorým z nich zmerať svoje sily? Vyzvite ho k virtuálnemu závodu!

Rossignol a PIQ pozdvihujú zážitok z lyžovania na úplne novú úroveň a presnosťou a množstvom informácií nechávajú konkurenciu ďaleko pod svahom.

LED matrix displej optimalizovaný pre použitie v exteriéri
vodeodolné prevedenie
Vrchná úprava z hypoalergénneho elastoméru
Senzory: gyroskop, 2x akcelerometer (do 200 g), magnetometer, tlakový senzor
13 priestorových osí
Výdrž batérie 8 hodín prevádzky
Nabíjačka s batériou kapacitou na 3x nabitie senzora
Rozmery: 44 x 38,3 x 5,4 mm
Hmotnosť: 10 g
Vyžaduje iOS 7 a novší

1x Piq univerzálna športová senzor
1x popruh na lyžiarsku topánku
1x aktivačný karta
1x nabíjačka


Podobné produkty z tejto kategórie