Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Photoshop Elem/Premiere Elem

Photoshop Elem/Premiere Elem

ADOBE


Nové verzie obľúbených programov pre prácu s digitálnymi fotografiami a na strih videa - balík programov Photoshop Elements a Premiere Elements, verzia 13.


Dostupnosť: Informujte sa
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Photoshop Elements 13
Vaše fotografie budú všade s vami. Urobte rýchle úpravy a používajte profesionálne retuše, alebo svoje fotky upravujte tak, aby odpovedaly vašim predstavám. Vyjadrite svoju kreativitu pomocou nádherných fotoalbumov a blahoprianí. Pracujte so svojimi fotkami na cestách. A každú vždy rýchlo vyhľadajte

PŘEDNOSTI PRODUKTU
Adobe Photoshop Elements 13 ponúka zábavný a jednoduchý spôsob vykonávania týchto činností:
• Triedenie – všetky vaše snímky sú k dispozícii vždy, keď ich potřebujete. Jednoducho trieďte, označujte, vyhľadávajte a prezerajte si fotky tak, ako vám to vyhovuje.
• Úpravy – úžasné zábery aj bez skúseností. Aplikácia Photoshop Elements vás môže viesť, albo prácu urobí za vás.
• Tvorba – buďte tím, kdo je ve vašej rodine kreatívny. Vytvárajte fotoalba, výstrižkové albumy a blahopriania a podelte se o nezabudnuteľné spomienky.
• Zdieľanie – zdieľajte fotoalbum priamo do webovej galérie pre priateľov a rodinu, aby sa im mohli potešit, nech budú kdekoľvek. Využívajte sociálne siete – zdieľajte na Facebooku, YouTube, Vimeu, Twitteru a v ďalších službách.
• Práca na cestách – synchronizujte svoje mobilné fotky s aplikáciou Elements a naopak svoje fotky v aplikácii Elements s mobilýími zariadeniami a získajte prístup k svpjim spomienkam, nech už budete kdekoľvek

Premiere Elements 13
Vaše videá budú všade s vami. Vďaka rýchlym voľbám pre vytváranie filmov môžu byť naprosto úžasné. Dodajte im štýl so ľubovoľné efektami. Zdieľajte ich virtuálne na ľubovoľnej obrazovke. Prehrávajte si ich na cestách. A libovolné video vždy rýchlo nájdete.

PREDNOSTI PRODUKTU
Adobe Premiere Elements 13 ponúka zábavný a jednoduchý spôsob vykonávania týchto činností:
• Triedenie – všetky vaše videá sú k dispozícii vždy, keď ich potrebujete. Jednoduché triedenie, označovanie, vyhľadávanie a prehliadanie videí.
• Úpravy – úžasné videá, aj keď nemáte žiadne skúsenosti. Vytvárajte rýchlo filmy, a dodajte im štýl, ako profesionáli. Aplikácia Premiere Elements vás môže viesť, alebo prác urobí za vás.
• Vylepšenie – používajte svoj vlastný štýl so skvelými efektami, prechody, motivy, titulky a ďalšie.
• Zdieľanie – zdieľajte svoje diela prostredníctvom súkromnej webovej galérie pre priateľov a rodinu, aby sa z nich mohli tešit, nech už budú kdekoľvek. Zdieľať môžete aj prostredníctvom disku, HDTV, YouTube a Facebooku.
• Práca na cestách – synchronizujte svoje mobilné videá s aplikáciou Elements a naopak svoje videá v aplikaci Elements s mobilnými zariadeniami a získajte prístup k spomienka, nech už jste kdekoľvek.

Požiadavky na systém:
Windows
2GHz or faster processor with SSE2 support; dual-core processor required for HDV or AVCHD editing and Blu-ray or AVCHD export; Intel Core i7 required for XAVC-S
Microsoft  Windows 7 or Windows 8 (32-bit versions will be installed on 32-bit systems; 64-bit versions will be installed on 64-bit systems) 
2GB of RAM
10GB of available hard-disk space to install applications; additional 5GB to download content
1024x768 display resolution (at 100% scale factor)
Microsoft DirectX 9 or 10 compatible sound and display driver
DVD-ROM drive (for installation from DVD)
Compatible DVD burner required to burn DVDs; compatible Blu-ray burner required to burn Blu-ray discs
QuickTime 7 software
Windows Media Player (required if importing/exporting Windows Media formats)
Internet connection required for product activation and content download*    
Mac OS
64-bit multicore Intel processor
Mac OS X v10.8 through v10.9
2GB of RAM
10GB of available hard-disk space to install applications; additional 5GB to download content
1024x768 display resolution (at 100% scale factor)
DVD-ROM drive (for installation from DVD)
Compatible DVD burner required to burn DVDs; compatible Blu-ray burner required to burn Blu-ray discs
QuickTime 7 software
Internet connection required for product activation and content download*

Adobe Premiere Elements supported import/export formats include:
AVCHD, Blu-ray Disc (export only), DV-AVI (import/export on Windows, import only on Mac OS), DVD, Dolby Digital Stereo, H.264, HDV, MPEG-1 (import only), MPEG-2, MPEG-4, MP3, QuickTime, Windows Media (Windows only), and many more. Import/export of some formats may require activation via an Internet connection. Activation is fast, easy, and free. 


Podobné produkty z tejto kategórie