Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Pafers XKIT - indoor senzor pre rotopedy a crossové trenažéry

Pafers XKIT - indoor senzor pre rotopedy a crossové trenažéryDostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:PA-XKIT
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Cvičte indoor na rotopede alebo crossovom trenažéri (eliptikale) zábavne. Senzor XKIT vám spríjemní virtuálne kilometre pohľadom na obrazovku, ako by ste bežali cez takmer ľubovoľné miesto na zemeguli. Prejdite sa alebo prebehnite akýmkoľvek mestom, cestou alebo prírodnou scenériou, ktorá je dostupná v Google Street View.

Aplikácie Run On Earth, Cycle On Earth, Cycle Rush 2, Kinomap, Burn The Meal a ďalšie zadarmo. Kompatibilný s iOS.

Osobný tréner pripravený u vás doma:

Aplikácia Cycle Rush 2 vám zaistí dokonalú motiváciu pre úspešné indoor cvičenie. Hlas trénera vám bude počas jazdy na stacionárnom bicykli dávať inštrukcie a motivovať vás podľa signálov od senzoru XKIT. Doplnením o niektorý z Bluetooth senzorov srdcového tepu budete skvelo spaľovať kalórie alebo si zvyšovať kondičku.

Prejdite sa alebo prebehnite virtuálne

XKIT vám v spojení s aplikáciami Run On Earth a Cycle On Earth spríjemní cvičenie na indoorových športových trenažéroch. Pomocou pripraveného úchytu senzor napevno pripevníte k rotujúcej časti rotopedu alebo crossového trenažéru (eliptikalu). Podľa rýchlosti vášho cvičenia sa potom na iPhone, iPade alebo iPode Touch zobrazí prostredie z Google Street View, ako by ste sa pohybovali na vybranom mieste naozaj. Aplikácie sú kompatibilné tiež s Bluetooth senzormi srdcového tepu.

Tip 1:

POmocou Apple TV alebo káblového výstupu z iOS zariadenia zobrazuje Street View počas vášho behu alebo jazdy, priamo na obrazovke TV. Väčšia plocha obrazovky váš zážitok umocní.

Tip 2:

Virtuálne sa prebehnite alebo prejdite na bicykli v meste kde plánujete vašu budúcu dovolenku. Ešte pred vašim odchodom na dovolenku tak budete dobre poznať lokálnu atmosféru a napríklad aj polohu zaujímavých reštaurácii.

Vlastnosti:

Určený pre stacionárne bicykle a crossové trenažéry (eliptikaly)

Zadarmo aplikácie: Run On Earth, Cycle On Earth, Cycle Rush 2, Kinomap, Burn The Meal a ďalšie

Virtuálny pohyb pri indoor cvičení po zadanej trase so zobrazením záběrov z Google Street View na displeji iPhonu, iPadu alebo iPod Touch

Virtuálny osobný tréner

Nástroje na sledovanie príjmu a výdaja kalórií

Bluetooth 4.0 Smart

Dosah signálu: 3 m

Vymeniteľná batéria CR2032

Rozmery: 62 mm x 41 mm x 6,2 mm
Podobné produkty z tejto kategórie