Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Office Mac 2021 Home & Business

Office Mac 2021 Home & Business

Microsoft


Office Home & Business, trvalá licencia pre 1 počítač.


Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:889842853377
Kód výrobcu:T5D-03548
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny


Kancelársky balík Microsoft Office 2021 Home & Business obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook. Táto verzia je určená na domáce využitie aj pre malé firmy. Môžete ju nainštalovať na jeden počítač. Podporuje operačný systém Windows a Mac OS. 
Zemepisné obmedzenie aktivácie iba v EÚ. Jazyková verzia SK.


Príloha: HMJ22.jpeg

Vlastnosti
 • Verzia pre domácnosti a malé firmy
 • Pre 1 počítač
 • Podpora operačného systému Windows 10 a Mac OS
 • Obsahuje Word, Excel, PowerPoint a Outlook
 • Karta s produktovým kódom

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Pri písaní vám inteligentné technológie pomôžu s pravopisom aj gramatikou. Program má integrovaný synonymický slovník. Funkcia Text-to-Speech prečíta napísaný text. Do dokumentu môžete vložiť obrázok, graf a tabuľku. Vytvorené dokumenty uložíte aj do PDF.

Excel 

Tabuľkový softvér Excel využíva analytické nástroje a usporiada zadané údaje, čím šetrí váš čas. Vytvoríte v ňom tabuľkové hárky pomocou šablón a budete robiť výpočty prostredníctvom moderných vzorcov. Všetky údaje prevediete do grafov alebo diagramov. 

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocou programu PowerPoint. Do jednotlivých stránok prezentácie môžete vložiť obrázky, 3D modely, grafy a text s rôznymi typmi písma, farby aj veľkosti. Pre uľahčenie prezentácie sú k dispozícii poznámky, ktoré pripojíte ku každej snímke. Tie sa budú zobrazovať len vám. Vašu prácu môžete zdieľať, vytvoriť z nej 4K video alebo uložiť na online úložisko.

Outlook

Profesionálna kalendárová a e-mailová aplikácia Outlook vám uľahčí správu vašich schôdzok a e-mailov. Tie sú prehľadne usporiadané a označené podľa kategórii. Kalendár podporuje viacero časových pásiem. Vy tak dokážete presnejšie vybrať čas stretnutia, ktorý vyhovuje všetkým. Pripomenutie udalosti sa zobrazí na vrchu pred oknami alebo začne blikať ikona v paneli úloh.Podobné produkty z tejto kategórie