Office Mac 2016 pre domácnosti a podnikateľov

Office Mac 2016 pre domácnosti a podnikateľov

Microsoft


Známe aplikácie Microsoft Office v najnovšej verzii 2016 pre váš Mac. Pre použitie vo firme, alebo pre tých, ktorí potrebujú aj aplikáciu Outlook.Určené na inštaláciu pre 1 Mac. Trvalá, prenosná licencia, viazaná na Microsoft účet .

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:889842096200
Kód výrobcu:W6F-00952
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Známy Office, určený pre Mac je tu v najnovšej, dlhoočakávanej verzii. Navyše teraz už v češtine!
Začnite rýchlo pracovať s novými, modernými verziami Wordu, Excelu, PowerPointu a OneNotu, ktoré kombinujú známe prostredie Microsoft Office s jedinečnými funkciami počítača Mac, ktoré milujete. Na Retina displeji vášho Macu navyše vyzerajú text a grafika dokumentov ostrejšie a ešte lepšie, ako kedykoľvek predtým. Prezentácie sú úplne úžasné.
 
Office odkiaľkoľvek, kedykoľvek.
Vytvárajte pôsobivé dokumenty, nahliadajte na dáta novými spôsobmi a prezentujte sebaisto - kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka intuitívnym aplikáciám Office pre tablety, telefóny a web zvládnete pracovať s dokumentmi, kedykoľvek a kdekoľvek to je potrebné. Na dokumenty, tabuľky a prezentácie môžete prejsť intuitívne pomocou známych viacdotykových gest. Vaše dokumenty môžete zdieľať na Onlinové úložisko Onedrive s kapacitou 15GB.

Novinky oproti Office 2011:
- tisícky profesionálnych online šablón
- optimalizácia pre obrazovky Retina
- viacdotykové gestá
- vylepšená ponuka mástrojovej lišty
- integrácia s OneDrivom, OneDrivom for Business a Share Pointom.

Ostatné vylepšenia a vlastnosti nájdete tu.

Systémové požiadavky:
Procesor Intel®, Mac OS X verzia 10.10,
4 GB pamäte RAM,
6 GB voľného miesta na disku, oddiel Mac OS Extended.
 
Ako aktivovať Office 2016 for Mac:
1. Na počítači Mac, na ktorý chcete Office 2016 nainštalovať prejdite vo webovom prehliadači na adresu www.office.com/setup a zadajte 25-miestny kód (Produkt key).
2. Prihláste sa svojím účtom Microsoft, ktorý už používate na svojom PC, tablete, telefóne s Windows, alebo v aplikáciách ako Onedrive či Skype. Pokiaľ účet Microsoft ešte nemáte môžete si ho jednoducho vytvoriť. Dôkladne si uschovajte vaše prihlasovacie údaje.
3. Vyberte krajinu a jazykovú verziu v ktorej chcete Office 2016 nainštalovať. Zvolený jazyk potom už zmeníte iba s Language pack Office 2016. Zvoliť možno iba anglický jazyk, česká/slovenská lokalizácia nie je zatiaľ k dispozícii.
4. Potom podľa pokynov na obrazovke nainštalujte Office 2016.
Správu vášho účtu nájdete na webovej adrese www.office.com/myaccount odkiaľ môžete váš Office 2016 preinštalovať na iný Mac počítač, ak si zaobstaráte nový. Pôvodnú inštaláciu musíte deaktivovať. Novú inštaláciu je možné vykonať najskôr 90 dní od poslednej inštalácie.

Outlook 2016, Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016 a OneNote 2016


Podobné produkty z tejto kategórie