Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Moikit Cuptime2 šikovný hrnček

Moikit Cuptime2 šikovný hrnček


Šikovný hrnček Moikit Cuptime 2 vám pomôže postrážiť si dodržiavanie pitného režimu po celý deň

Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:MK-C2071
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Šikovný hrnček Moikit Cuptime 2 vám pomôže postrážiť si dodržiavanie pitného režimu po celý deň. Ten je veľmi dôležitý pre pevné zdravie, ale často pri rušnom pracovnom dni na pitie zabúdame. Cuptime 2 vás však vďaka unikátnemu algoritmu bude pravidelne zvukovým znamenie a vibráciami upozorňovať, aby ste sa napili, než sa vaše telo začne dehydrovať. A nenechá vás ani sa opariť, pri pokuse napiť sa príliš horúceho nápoja začne vibrovať, a akonáhle teplota klesne na prijateľnú úroveň ihneď na to upozorní.

Hrnček dokáže s presnosťou na 2 ml zmerať objem tekutiny a zobrazí ho na prehlednom OLED displeji. Bude tiež zaznamenávať, koľko ste v daný deň vypili celkom a tieto záznamy, ak si to budete želať, sa cez Bluetooth prenesú do vášho inteligentného telefónu alebo tabletu. Mobilná aplikácia Moikit vám potom zobrazí detailný prehled o vašom pitnom režime a priemernému rozloženie hydratácie za určitý časový úsek. Ak pri sebe práve nebudete mať svoj smartphone, dáta si môžete doplniť aj manuálne neskôr.

Moikit Cuptime 2 vám určite neurobí hanbu, nech už si ho vezmete kamkoľvek. Má ergonomický tvar, ktorý sa ľahko drží a zároveň vyzerá veľmi štýlovo. Dobíjanie obstaráva guľatý podstavec, ktorý po plnom nabití poskytne zabudované batériu energiu až na 90 dní pri priemernom používaní 10 hodín denne.


Objem:
360 ml

Rozmery:
153 × 94 × 67 mm

Rozhranie:
Bluetooth 4.0Podobné produkty z tejto kategórie