Marshall Mode EQ, Black & Brass slúchadlá

Marshall
Dostupnosť: Informujte sa
EAN:7340055309400
Kód výrobcu:04090940
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


MODE ponúkajú veľký zvuk v malom balení.
Predstavujeme drivere prispôsobené užívateľom, ktoré ponúkajú vysoký zvukový výstup pri minimálnom skreslení. Vďaka jedinečnému in-ear designu a špeciálnemu ukotveniu v uchu sa slúchadlá stále pohodlne prispôsobia. Zároveň poskytujú vymeniteľné náušníky veľkostí S, M, L, XL a tým zabezpečujú, že dokonale sadnú každému užívateľovi.
MODE sú vybavené mikrofónom a ovládaním pre použitie s vašim mobilným telefónom. V kombinácii s vynikajúcim zvukom, káblom odolným proti zauzleniu a unikátnemu štýlu, ktorý stelesňuje dedičstvo značky Marshall, sú slúchadlá správnou voľbou.

Ďalšie vlastnosti:

- Mikrofón - MODE sú vybavené mikrofónom s novým dizajnom, ktorý eliminuje nežiadúcu spätnú väzbu.
- Ovládanie - Jedným kliknutím môžete zdvíhať a zavesiť hovory, alebo prehrávať a pozastaviť hudbu. Kliknutím na tlačidlo dvakrát rýchlo pretočíte hudbu dopredu a kliknutím trikrát dozadu.
- Náušníky - MODE sú dodávané so štyrmi rôznymi veľkosťami náušníkov, čo vám umožní nájsť si dokonalý komfort.
- L-PLUG 3,5 MM - Jack s konštrukciou do písmena L ponúka trvanlivejšie drivere. Konektor je kompatibilný s akýmkoľvek hudobným prehrávačom, ktorý prijíma 3.5mm jack.
- Mode EQ prepínač - žiadny dvaja ľudia niesú rovnakí a to je dôvod prečo MODE EQ ponúkajú 2 rôzne nastavenia ekvalizéra. Použite EQ I pre teplý, basový zvuk alebo použite EQ II ak dávate prednosť jasnejšej hudbe s dôrazom na stredy a výšky.

- 9mm Meniče
- Impedancia 30 OHM @ 1khz
- Frekvenčný Rozsah: 20 HZ – 20 KHZ
- Senzitivita: 100MV@1 KHZ – 99DB Podobné produkty z tejto kategórie