Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Marshall Emberton BT - Cream

Marshall Emberton BT - Cream

Marshall


Malý, ale skutočne výkonný reproduktor.


Dostupnosť: Informujte sa
EAN:7340055383202
Kód výrobcu:1005945
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Kľúčové vlastnosti Marshall Emberton BT
- Krásny dizajn s nádychom retro štýlu
- Bluetooth technológia vo verzii 5.0, s dosahom 10 m
- Kvalitné a veľmi výkonné dynamické ovládače, zosilňovač triedy D
- Špičkové zvukové vlastnosti, výkon 2× 10 W
- Viacsmerový 360° zvuk na základe technológie True Stereophonic
- Integrovaná batéria s výdržou cez 20 h na nabitie
- Vstavaný multifunkčný ovládací gombík
- IPX7 certifikácia garantujúca odolnosť voči vode
- Hmotnosť len 700 g

Marshall Emberton BT: Minirepráčik s ikonickým dizajnom
Kto z hudobných fanúšikov by dnes nepoznal značku Marshall? Taký človek snáď ani neexistuje, Marshall je skrátka legenda, ktorú pozná každý z veľkých hudobných koncertov. Teraz si môžete Marshall reproduktor zaobstarať aj domov a s nemenej štýlovým ikonickým dizajnom, ale v oveľa menšom prevedení. Repráčik Marshall Emberton vás zaiste uchváti hneď na prvý pohľad svojím klasickým vzhľadom s nádychom retro štýlu. Jeho prednú mriežkovanú časť zdobí výrazné logo a jeho telo pokrýva kvalitný a veľmi odolný materiál príjemný na dotyk. Vďaka hmotnosti len 700 g a kompaktným rozmerom sa dobre drží v ruke.

Jedinečný všesmerový zvuk pre božský zážitok z muziky
Môžete stáť vľavo, môžete stáť vpravo, môžete stáť za reproduktorom, môžete stáť pred reproduktorom, môžete stáť alebo aj sedieť a ležať skrátka kdekoľvek len chcete, napriek tomu muziku z repráčiku Marshall Emberton BT vždy skvele budete počuť. Prístroj totiž pracuje s technológiou True Stereophonic a rozptyľuje zvuk dookola vo všetkých smeroch. Hrá krásne jasným, čistým a bohatým zvukom, za ktorým stoja dva dynamické ovládače a zosilňovač triedy D. Maximálny hudobný výkon prístroja je 2 × 10 W, takže vás poteší naozaj hlasným prednesom a kvalitne ozvučí aj stredne veľké miestnosti.

Šliape viac než 20 h na jediné nabitie
Je jedno, či na repráčky Marshall Emberton BT budete počúvať tvrdý rock alebo nežný popík, tento elegán vás bude zásobiť akoukoľvek hudbou po dobu viac ako 20 h. Presne tak dlho ho udrží v prevádzke jeho vysokokapacitné vstavaná Li-Ion batéria. Plne nabitý je znovu o 3 h, má ale aj rýchlonabíjaciu funkciu. Stačí ho nabíjať len 20 minút a bude hrať opäť ďalších 5 h. Na tele prístroja sa nachádza svetelný indikátor batérie a vedľa neho aj praktický obojsmerný ovládací gombík pre nastavenie prehrávania.

Repráčik s tvrdou zásadou: Pripája sa výhradne bezdrôtovo
Kábel? Tak ten rozhodne v balení reproduktore Marshall Emberton BT nehľadajte - aspoň nie ten audio. Reproduktor sa k zdroju muziky pripája jedine cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth, ktorú má vo veľmi rýchlej, stabilnej a úspornej verzii 5.0. Stačí stlačiť tlačidlo pre BT párovanie a už sa pripája k vášmu smartphonu, aby prehral pripravené playlisty. Prístroj má 10 m dosah signálu a boduje aj svojou zvýšenou odolnosťou, vďaka IPX7 ho nepoškodí ani voda a prach.

Bluetooth 5.0
Výkon 2× 10 W
Frekvenčný rozsah od 60 Hz do 20000 Hz
Impedancia 32 Ohm
Citlivosť 87 dB/mW
Napájanie USB-C

Rozmery: 16 x 7,6 x 6,8
Hmotnosť: 0,7 kg

Užívateľská príručka
Nabíjací USB-C kábel
Marshall Emberton BT


Podobné produkty z tejto kategórie