Facebook Pixel Code

                                          LaCie Rugged Thunderbolt 2 TB, USB-C

LaCie Rugged Thunderbolt 2 TB, USB-C

LaCie


Odolný prenosný disk s rýchlym pripojením USB-C.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:3660619400430
Kód výrobcu:STFS2000800
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Dnešný svet ovládajú termíny. Ak je pre váš projekt rozhodujúce digitálne dátové úložisko, malo by byť rýchle a spoľahlivé ako vy. Pripojiteľné k ľubovolnému počítaču, poskytujúce viac než len dostatočnú rýchlosť pre tie najnáročnejšie aplikácie a chrániace dáta pred akoukoľvek hrozbou. Je tu pre vás LaCie Rugged USB 3.1 Thunderbolt Series.
Nedopustite aby váš projekt zlyhal na nekompatibilnom pripojení externého disku. S rozhraniami USB 3.1 (USB-C) a Thunderbolt je perfektný pre váš Mac alebo PC. Naviac USB 3.1 je spätne kompatibilné a môžete ho pripojiť k akémukoľvek počítaču na svete. LaCie Rugged je napájaný priamo z rozhrania USB 3.1 alebo Thunderbolt. Vďaka svojej mobilite a rýchlosti sa stane spoľahlivým partnerom aj pri tých najnáročnejších projektoch.

Ochrana dát je zásadná pre splnenie termínu a katastrofa môže udrieť kedykoľvek. To je dôvod, prečo LaCie Rugged je MIL-kompatibilný pre vynikajúcu ochranu dát pred náhodným pádom z výšky až 2 m. Či spadne na stôl alebo z vrecka vášho saka, ste si istí, že vaše dáta sú stále dostupné. Verzia SSD ide ešte o krok ďalej v odolnosti voči vibráciám a nárazom. Priložený softvér dokonca chráni súbory pred zvedavými očami pomocou AES 256-bitového šifrovania.

Kapacita
2 TB (HDD)

Rozhrania
1 × Thunderbolt
1 × USB-C (Thunderbolt 3 & USB 3.0 compatible)

Komunikačná rýchlosť
130 MB/s

Odolnosť voči pádu
2 m

Rozmery
140.1 x 88.9 x 25 mm

Hmotnosť
0,4 kg

LaCie Rugged Thunderbolt USB-C Drive
USB-C kábel
USB-C na USB-A redukcia
Dokumentácia


Podobné produkty z tejto kategórie