JBL Authentics L8SP

JBL


Menší brat, ale tiež s výborným zvukom.

Dostupnosť: Informujte sa
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Teraz môže naplniť miestnosť hudba z vášho zariadenia, bez káblov alebo zložitých reproduktorových konfigurácií. Inšpirovaný legendárnym reproduktorom JBL Century L100, kombinuje JBL Authentics L8 dizajn klasického akustického reproduktora a pokrokovej bezdrôtovej technológie. Poskytuje skutočnú, lesklú čiernu drevenú ozvučnicu, výnimočnú kvalitu zvuku a jednoduché bezdrôtové pripojenie k širokej škále zariadení prostredníctvom AirPlay®, DLNA® a Bluetooth®. Technológia Harman Clari-Fi™ zlepšuje kvalitu komprimovaných audio tokov, vďaka čomu bude vaša hudba znieť úžasne, bez ohľadu na to odkiaľ prichádza. Bezplatná aplikácia JBL MusicFlow vám umožňuje jednoducho ovládať reproduktor pomocou iOS® alebo Android® mobilných zariadení a dokonca nabíjať kompatibilné mobilné zariadenia pomocou v reproduktore vstavaných USB portov. Vychutnajte si JBL stereo zvuk štúdiovej kvality v jednom, štýlovom prevedení.

120 wattov (RMS) JBL výkonu a moderný akustický dizajn produkuje dynamický, širokopásmový stereo JBL zvuk z jediného reproduktora
     Vysoko výkonné JBL meniče spárované s dôkladne vytvoreným akustickým dizajnom dodávajú bezkonkurenčný zvuk z kompaktného reproduktora. Optimalizované nízko- a vysokofrekvenčné meniče kombinované s pokrokovou 24 bit/96 kHz elektronikou štúdiovej kvality a DSP na poskytnutie širokopásmového stereo zvuku so širokým stereo vyobrazením – to všetko z jediného prevedenia.

Bezdrôtové pripojenie pre AirPlay®, DLNA® a Bluetooth® zariadenia
     Tento JBL Authentics L8 poskytuje jednoduché bezdrôtové audio prehrávanie zo smartfónov, tabletov, počítačov a prehrávačov médií. Poskytuje AirPlay® pre iTunes a iOS zariadenia, DLNA® pre Android zariadenia a Windows PC a Bluetooth® pripojenie – vrátane okamžitého Bluetooth® spárovania prostredníctvom technológie Near Field Communication (NFC). Tento reproduktor automaticky prepne formáty streamovania podľa potreby, čím zjednoduší použitie so všetkými vašimi zariadeniami.

USB porty vám umožňujú nabíjať vaše kompatibilné zariadenia
     Tento JBL Authentics L8 má dva USB porty, jeden na nabíjanie telefónov a druhý na nabíjanie tabletov. 

Harman Clari-Fi™ vám poskytuje najlepší audio zážitok z akéhokoľvek zdroja
     Veľké množstvo hudby je v súčasnosti komprimovanej, čo vám umožňuje rýchle a účinné streamovanie, avšak, pri komprimácii strácate detaily v danej hudbe. Harman Clari-Fi™ zlepšuje komprimované hudobné toky nahradením chýbajúcich informácií, vďaka čomu máte istotu, že váš reproduktor Authentics vždy podá najlepší výkon.

Typ: Aktívny dvojpásmový stereo reproduktor s bezdrôtovým audio prehrávaním
Vysokofrekvenčné meniče: 25 mm tweeter
Nízkofrekvenčné meniče: 100mm woofer
Frekvenčná odozva: 45 Hz – 35 kHz
Maximálna SPL: 104 dB @ 1 m
Odstup signálu od šumu (bezdrôtové & analógové vstupy): 92 dB
Odstup signálu od šumu (digitálne vstupy): 98 dB
Zosilňovací výkon: 4 x 30 W RMS
Zosilňovač THD pri plnom výkone: < 0.1%
Formáty bezdrôtového audio prehrávania: AirPlay®, DLNA®, Bluetooth®, automatické prepínanie
Pripojenia: 1 x stereo 3.5 mm, 2 x USB (typ A), 1x digitálny optický vstup

- JBL Authentics L8 reproduktorový systém
- odpojiteľná mriežka reproduktora
- IEC sieťová šnúra špecifická pre región používania
- Sprievodca rýchlym štartom


Podobné produkty z tejto kategórie