Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          iSmartAlarm Keypad

iSmartAlarm Keypad

iSmartAlarm
Dostupnosť: Informujte sa
EAN:858176004458
Kód výrobcu:ISA-KP3G
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Používate doma zabezpečovaciu sadu od iSmartAlarm? Stalo sa vám niekedy, že ste prišli po celom dni domov s vybitým telefónom a nemohli si tak odomknúť bezpečnostné kamery? Alebo naopak k vám domov chodí upratovačka či nečakané návštevy a chcete im prideliť jednorazové heslo? V tom prípade sa nezaobídete bez iSmartAlarm Keypad. Jednoduchý ovládač s klávesnicou, ktorý ľahko prirobíte do steny, a to buď pomocou obojstrannej lepiacej pásky či klasické hmoždinky. Žiadne mesačné poplatky alebo inštalačné náklady. Jednoducho prirobíte a spárujete s aplikáciou iSmartAlarm. Následne môžete pohodlne a bez chytrého telefónu ovládať všetky základné režimy kamier - ARM, DISARM, HOME. Samozrejmosťou je aj tlačidlo PANIC, ktoré spustia hlasnú sirénu skrze vašu centrálnu jednotku CubeOne. Môžete tiež obmedziť prístup do vašej domácnosti jednotlivým užívateľom, prideliť im vlastný PIN kód alebo je pustiť domov len v niektoré dni a hodiny. Keypad je skrátka skvelý pomocník, ktorý bezpečnostné sadu od iSmartAlarm posunie na úplne inú úroveň.
 
Upozornenie: iSmartAlarm Keypad je nutné spárovať s ústredný jednotkou CubeOne. Tú môžete zakúpiť v rámci iSmartAlarm štartovacie sady.
 
Jednoduchá inštalácia, ovládanie, podsvietenie a hlasová asistentka.
iSmartAlarm Keypad obsahuje hlasovú asistentku, ktorá sa aktivuje ihneď po vložení 3x AAA batériách. Tie sú súčasťou balenia, rovnako ako hmoždinka a obojstranná lepiaca páska. Podľa typu povrchu si tak môžete vybrať spôsob inštalácie. Tak či tak je Keypad umiestnený na magnetickej podložke. Hlasová asistentka vás potom upozorní napríklad na zle zadaný PIN kód alebo v akom stave sa nachádza kamery vo vašej domácnosti. Čerešničkou na torte je kompletný podsvietenie Keypad. Senzor pohybu okamžite zaznamená vašu blížiace sa ruku a klávesnicu kompletne podsvieti.
 
 
 
 
 


Príloha: 5ab4e3de0b6e5.jpg

Bezdrôtový ovládač s klávesnicou pre bezpečnostnú sadu a kameru iSmartAlarm
Programovateľné kódy pre každého užívateľa
Možnosť pridelenia jednorazového hesla
Používateľské nastavenia v závislosti na príchode / odchode z domu
Ovládanie všetkých režimov - ARM, DISARM, HOME a PANIC
senzor pohybu
podsvietená klávesnica
hlasová odozva
Jednoduchá inštalácia a montáž
Možnosť využiť obojstrannú lepiacu pásku či kotvu
Žiadne mesačné poplatky
Magnetická doštička pre umiestnenie Keypad
Napájanie: 3x AAA batérie (súčasťou balenia)
Kompatibilný s Amazon Alexa a aplikácií IFTTT
K používaniu je potreba centrálna jednotka CubeOne

1x Keypad
3x AAA batérie
2x obojstranná lepiaca páska
1x hmoždinka so skrutkou


Podobné produkty z tejto kategórie