iRig PRO DUO

IK Multimedia


Skutočne mobilné, plne vybavené dvojkanálové auriorozhranie.
Teraz s plnou verziou Amplitube 4 DeLuxe.

Dostupnosť: Informujte sa
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Teraz môžete naozaj ísť kamkoľvek von a zahrať si tam, alebo nahrať hudobný nápad z akéhokoľvek nástroja.
Skutočne mobilné znamená, že je sebestačné , nezávislé na externom napájaní, v kompaktnom prevedení a pripravené na použitie kedykoľvek, kdekoľvek a s čímkoľvek.
Externá mobilita a konektivita:
- prvou unikátnou vlastnosťou, ktorá umožňuje nahrávať kdekoľvek, je komplexný spôsob napájania. iRig Pro DUO môže byť napájaný 2 x AA batériami a teda neodoberá žiadnu energiu z pripojeného iPhone, alebo iPadu. Ak využijete priložené káble, môže byť napájaný z počítača. V štúdiu môžete použiť napájací adaptér.
- druhou sjvelou vlastnosťou je konektivita nástrojov. Môžete pripojiť rôzne nástroje a vždy dosiahnete perfektný zvuk. Je vybavený 2 x XLR/TRS vstupmy, fantómovým napájaním, takže môžete pripojiť gitaru, basu, mikrofón alebo klávesy. Na pripojenie MIDI kontrolerov je tu špeciálny TRS/MINI-DIN kábel a samostatné MIDI IN/OUT konektory.Nízkošumové predzosilňovače zaisťujú profesionálnu úroveň a krištáľovo čistý zvuk.
Pripojiť môžete iPhone, iPad, Android zariadenie, Mac, či PC. Potrebné káble sú už pribalené. Naviac dostanete balík aplikácií pre každú z uvedených hardvérových platforiem.
iRig Pro DUO je najmenšie plnevybavené dvojkanálové audiorozhranie na trhu. Elegantný dizajn a veľkosť "do ruky" sú ideálne na cesty.
Monitoring je tiež hračkou. K dispozícii sú 2 x symetrický TRS výstup s nulovou latenciou pre posluchové monitory. Prepínač Direct Monitor umožňuje zvoliť na monitorovanie priamy signál, alebo spracovaný. Nechýba ani slúchadlový výstup s reguláciou hlasitosti.
Úplne plávajúca konštrukcia symetrických vstupov chráni pred potenciálnymi problémami s uzemňovacou slučkou, alebo brumom pri pripojení k napájanému iOS zariadeniu, či notebooku.

Úplne mobilné dvojkanálové audio rozhranie pre  iPhone, iPad, Android, Mac a PC
Simultánny dvojkanálový záznam akéhokoľvek nástroja
Ultra-kompaktné provedene pre extrémnu mobilitu
Dva identické XLR/TRS kombo vstupy
Dva ultra-nízkošumové predzosilňovače štúdiovej kvality
Nezávislé nastavenie zosilnenia vstupu
48V fantomové napájanie
Napájanie z batérií (2 AA batérie), zo zařriadení albo z DC adaptér
24-bit AD-DA prevodníky
Dva1/4” prepínatelné TRS symetrické výstupy
3.5mm slúchadlový výstup s reguláciou hlasitosti
MIDI IN/OUT jacky
mini-DIN > Lighting, Micro USB OTG a štandardný USB kábel


Podobné produkty z tejto kategórie