Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

iRig™ Mix

IK Multimedia


Mobilný mix pre iPhone


Dostupnosť: Informujte sa
EAN:8025813391031
Kód výrobcu:iRig MIX
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Prvý mobilný mix pre iPhone, iPod touch alebo iPad. iRig MIX ponúka rovnaké ovládače, ktoré očakávate od profesionálneho DJského mixu (crossfader, cue, EQ, ovládače hlasitosti, atd.) vo veľmi kompaktnom mobilnom prevedení. Mix, ktorý môže byť použitý mnohými rôznymi spôsobmi s iOS DJským softvérom a ďalšími aplikáciami. iRig Mix umožňuje DJom použiťt tradičnú zostavu s dvomi zariadeniami (každé je zapojené do samostatného nezávislého kanálu) alebo sa dá použiť jedno iOS zariadenie. Pre použitie jedného iOS zariadenia je výstupný signál zariadenia rozdelený na dual-mono a vyslaný do samostatných kanálov. Naviac – prvý krát na DJskom mixe vôbec môže byť použitý pre miešanie akéhokoľvek typu zvukového zdroja (MP3 prehrávač, CD prehrávač, atd.). Priamy prístup do knižnice iPodu. S iOS zariadeniami je automaticky zjednotené tempo a doby sa synchronizujú. To funguje pomocou X-Sync funkcie, ktorá pracuje v kombinácii s DJ Rig aplikáciou, ktorá je od IK Multimedia k dispozícii zadarmo na iTunes AppStore a je v iRig Mix obsiahnutá. iRig Mix môže byť skvelým riešením pre sólových muzikantov, alebo menšiu skupinu, ktorá používa jedno, alebo viac iOS zariadení pre živú hru. Ponúka špeciálny mikrofónny/gitarový vstup, ktorý uľahčuje použitie s gitarovými aplikáciami, ako sú AmpliTube a VocaLive, alebo s akoukoľvek inou aplikáciou, ktorá umožňuje procesovanie signálu v reálnom čase. Použité sú bežné konektory, ktoré umožňujú jednoduché a priame zapojenie do PA systémov, alebo aktívnych odposluchových monitorov. Veľmi kompaktné rozmery a nízky profil iRig Mix umožňuje jednoduché zabalenie do tašky spolu iPadom. A vďaka nízkym nárokom na energiu (5V DC) ponúka nielen pravidelné nabíjanie, ako akékoľvek iné mobilné zariadenie, ale tiež sa dá nabíjať z batérie iOS zariadenia, lebo USB portu. Vďaka tomu je iRig Mix skutočne mobilný a miešať tak môžete kdekoľvek.

Základné vlastnosti: 2 stereo vstupy s ovládačmi gain, basy, výšky a hlasitosť, nezávislé signály na každom kanáli s LED indikáciou a kanálovým crossfaderom. Priamy prístup k iPod Library a Playlistu. Nástrojový/mikrofónny/extra vstup s ovládačom hlasitosti, ktorý môže byt procesovaný cez iOS aplikácie (ako AmpliTube, VocaLive). Stereo výstup s RCA konektormi. Vysoko kvalitný precízny zvuk. Vysoko kvalitný slúchadlový výstup pre hlavný výstup, alebo cue monitoring s nezávislými ovládačmi hlasitosti. Vstupní přepínač rozdelí vstup 1 na dual-mono pre použitie s DJskou mixážnou aplikáciou s jedným iOS zariadením. "X-Sync" režim umožňuje automatickú synchronizáciu s akýmkoľvek zvukovým zdrojom pomocou aplikácie DJ Rig. Nabíjanie z batérií alebo mobilnej nabíjačky. Kompatibilita so všetkými iOS zariadeniami a všetkými zvukovými zariadeniami ( MP3 prehrávač, CD prehrávač, atd.) X-Sync funkcia vyžaduje DJ Rig aplikáciu, bežiacu na iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (4. a 3. generácie), iPad a iPad 2. Vyžaduje iOS 4.3 alebo vyšší.

iRig Mix obsahuje 4 iOS aplikácie, ktoré sú k dispozícii zadarmo (na stiahnutie z iTunes AppStore): DJ Rig – nová profesionálna DJská mixážna aplikácia AmpliTube – najobľúbenejšia iOS aplikácia gitarového zosilňovača a efektov VocaLive – aplikácia efektového procesora pre spevákov a vokalistov GrooveMaker – aplikácia postavená na slučkovaní a tvorbe groovov.


Podobné produkty z tejto kategórie