iPhone 6s 32GB Gold

iPhone 6s 32GB Gold

Apple


Nový displej s 3D Touch, fotoaparát, procesor, hliníkové telo, rýchlejšia sieťová komunikácia, iOS ... takmer úplne všetko.
To je iPhone 6s.

Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:190198057822
Kód výrobcu:MN112CN/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Inovácia nového iPhone 6s začína zvnútra. V každom možnom detaile bol navrhnutý tak, aby pracoval ešte lepšie, intuitívnejšie, efektívnejšie. Zavádza prevratné technológie, vrátane 3D Touch a Live Photos.

S jediným stlačením 3D Touch displeja umožní iPhone 6s urobiť viac ako kedykoľvek predtým. Živé fotografie zase uchovajú spomienky na život v plných farbách a nezabudnuteľných okamihoch. A to je len začiatok. Apple iPhone 6s prináša inovácie na všetkých úrovniach.

3D Touch - nová generácia Multi-Touch - Technológia 3D Touch, umožňuje robiť veci, ktoré nikdy predtým neboli možné. Sníma akou silou stlačíte displej, čím je ovládanie rýchlejšie a jednoduchšie, pričom dostávate v reálnom čase spätnú väzbu v podobe jemých tónov.

Živé fotografie - trvalé spomienky.
Svetovo najpoužívanejší fotoaparát je vyspelejší ako nikdy predtým. 12-megapixelová kamera iSight zachytáva ostré, detailné fotografie a skvelé 4K videá, až štyrikrát vyššie rozlíšenie ako 1080p HD video. iPhone 6s tiež dokáže robiť selfies s 5-megapixelovou FaceTime HD kamerou. Live Photos je nový spôsob, ako oživiť svoje spomienky. Zachytáva okamihy tesne pred a po snímke a nastaví ju do pohybu jednoduchým stlačením prsta.

Nový procesor A9 je najvyspelejší v oblasti smartfónov. 64-bitová architektúra prináša výkon desktopov. O 70% rýchlejší procesor a o 90% výkonnejšia grafika sú cítiť v hrách i všetkých graficky náročných aplikáciách.
Pohybový koprocesor M9 spája akcelerometer, kompas, gyroskop a barometer pre širšiu škálu fitnes a športových aktivít, pričom šetrí životnosť batérií. Počas behu a chôdze môžete snímať a sledovať všetky dôležité parametre. Umožňuje tiež okamžite aktivovať funkciu Siri a používať všetky povely a znalosti jednoduchým zvolaním "Hej, Siri!".

Touch ID snímač pre odomknutie, objednávanie obsahu, Apple Pay, teraz pracuje rýchlejšie.

Nový je aj materiál tela - teraz je to hliník AL 7000 Series, využívaný v leteckom priemysle, navyše s novou farbou - Rose Gold. Rovnako sklo je teraz odolnejšie.

Až dvojnásobne rýchlejšiu komunikáciu zabezpečujú nové pásma LTE komunikácie a rýchlejšia WiFi sieť, takže prehliadanie internetu, či sťahovanie aplikácií je teraz dvojnásobne rýchlejšie. Podpora LTE sa prejaví napr. aj v čistejšou zvuku a zrozumitelnejšom hovore pri telefonovaní.

iOS je to, čo odlišuje iPhone od konkurentov. Je to najpokročilejší, inteligentný, bezpečný mobilný operačný systém na svete. Nové vstavané aplikácie, Siri s vylepšenými možnosťami, spolu s ostatnými vylepšeniami systému, ho robia ešte lepším. A množstvo aplikácií na App Store môže zmeniť váš iPhone na čo len chcete.

Procesor: Apple A9 so 64-bitovou architektúrou, 2GB RAM, pohybový koprocesor M9
Kapacita úložiska: 32 GB
Rozmery (šxvxh): 67,1 x 138,3 x 7,1 mm
Hmotnosť: 143 gramov

Displej: Retina HD s 3D Touch, 4,7" LED podsvietený, širokoúhly, 1334 x 750 pixlov / 326 ppi, kontrast 1400 : 1, svietivosť 500 cd/m2, rozsah farieb RGB - Full, Dual-domain pixle pre široký zobrazovací uhol. Oleofóbny povrchodolný voči otlačkom.

Snímače -
Touch ID snímač zabudovaný v Home Button. Funkcia Apple Pay.
barometer
akcelerometer
trojosový gyroskop
snímač okolitého osvetlenia

Podpora sietí:
LTE, TD-LTE, TD-SCDMA, UMTS/HSPA+/DC-HSDPA, CDMA EV-DO Rev. A, GSM/EDGE

Lokalizácia: asistovaný GPS a GLONASS, digitálny kompas, Wi-Fi, mobilná dátová sieť.

Videohovory: FaceTime video hovory cez Wi-Fi sieť, alebo mobilnú dátovú sieť.
Audiohovory: FaceTime audio, Voice cez LTE sieť, Wi-Fi volania.

iSight camera: 12-megapixelový fotoaparát iSight s veľkosťou pixelu 1.22μ, Živé fotografie, autofokus so zameraním pixelov, Panorama (až 63 megapixelov), Auto HDR pre fotografie, riadenie expozície, Burst režim, režim časovača ƒ / 2.2 clony, 5- prvkový objektív, Hybridný IR filter, zadný senzor osvetlenia, zafírové sklo - kryt objektívu, lepšie mapovanie tónov, vylepšená redukcia šumu, detekcia tváre, Foto geotagging. 

Video Recording: 4K nahrávanie videa (3840 od ​​2160) / 30 fps, 1080p HD video / 30 fps alebo 60 fps, 720p HD video / 30 fps
Optická stabilizácia obrazu pre video (len iPhone 6s Plus), Slo-mo Video podpora 1080p / 120 fps a 720p / 240 fps, Time-lapse videá so stabilizáciou, kontinuálny autofokus video, vylepšená redukcia šumu, 8MP statické fotografie pri nahrávaní videa 4K, Zoom pri prehrávaní 3x zoom, Detekcia tváre, Video geotagging

FaceTime HD: 5-megapixelové fotografie, nahrávanie 720p HD video, Retina Flash ƒ / 2.2 clony, Auto HDR pre fotografie a videá, zadný senzor osvetlenia, riadenie expozície, Burst režim snímania, režim časovača, detekcia tváre
SIM karta - Nano-SIM iPhone 6s a iPhone 6s Plus nie sú kompatibilné s existujúcimi kartami micro-SIM.

Audio - 
podporované formáty: AAC (8 - 320 Kbps), chránené AAC (z iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 - 320 kbps, MP3 VBR, Audible (formáty 2,3,4, Audible Enhanced Audio, AAX, AAX+), Apple Lossless, AIFF, WAV.
Užívateľom nastaviteľná maximálny hlasitosť.

TV a video -
AirPlay zrkadlenie, fotografie, audio a video na Apple TV (2. generácia a novšia)
Video zrkadlenie a podpora video výstupu: do 1080p rozlíšenia cez Lightning Digital AV Adapter alebo Lightning to VGA Adapter.
H.264 video do 4K, 30 fps, High Profile level 4.2 s AAC-LC audio do 160 Kbps, 48kHz, stereo audio vo formátoch .m4v, .mp4, a .mov; MPEG-4 video do 2.5 Mbps, 640 x 480 pixlov, 30 fps, Simple Profile s AAC-LC audio do 160 Kbps na kanál, 48kHz, stereo audio  vo formátoch .m4v, .mp4, a .mov; Motion JPEG (M-JPEG) do 35 Mbps, 1280 x 720 pixlov, 30 fps, audio  vo formátoch ulaw, PCM stereo audio  vo formátoch .avi.

Siri pre využitie hlasových povelov.

Napájanie a batéria -
Vstavaná lítium-ionová batéria. Nabíjanie cez USB konektor z počítača, alebo adaptéra.
Doba hovoru: do 14 hodín pri 3G.
Prehliadanie internetu: do 10 hodín pri 3G a LTE, do 11 hodín cez Wi-Fi.
HD video prehrávanie: do 11 Hodín.
Audio prehrávanie: do 50 hodín.
Stand-by mód: do 10 dní.

Pracovný rozsah teplôt: 0 - 35°C pri 5 - 95% nekondezujúcej vlhkosti. Nadmorská výška do 3000 m.
Rozsah skladovacích teplôt: -20 - +45°C.
Predinštalovaný software:

iOS 11

iPhone
Apple EarPods s ovládačom a mikrofónom
Lightning na USB kábel
USB napájací adaptér
Dokumentácia


Podobné produkty z tejto kategórie