Invoxia GPS Tracker

Invoxia GPS TrackerDostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:IX-LWT1-IVX-001
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Privítajte GPS Tracker novej generácie.
S autonómnym, jednoduchým a výkonným geolokačným GPS trackerom, ktorý pracuje s nízkonapäťovou sieťou Sigfox, sa vám už nič nestratí. Diskrétny tracker sa hodí do akýchkoľvek situácií. Využijete ho počas cestovania vo vašej taške, môžete ho umiestniť do auta či motorky, kabelky, detského batohu alebo do vrecka nohavíc. Cez aplikáciu vo vašom smartfóne máte neustály prehľad o tom, kde sa GPS tracker spoločne s vaším predmetom nachádza.
Inoxia GPS Tracker pritom vydrží na jedno nabitie až 6 mesiacov. V aplikácii si môžete definovať bezpečnostné zóny. Akonáhle ju tracker opustí, ihneď o tom budete informovaní. Zároveň môžete naživo sledovať trasu, vrátane podrobných detailov, ako je napríklad čas, rýchlosť alebo spôsob dopravy. Na rozdiel od iných GPS zariadení, nepoužíva Invoxia SIM kartu, ale naopak sieť Sigfox. Invoxia GPS Tracker pritom môžete prevádzkovať bez akýchkoľvek ďalších nákladov, a to po dobu troch rokov. Invoxia GPS Tracker ocení naozaj každý.

Invoxia GPS Tracker má plné pokrytie v Českej republike a na slovenské. Pre presné informácie o pokrytí v ďalších krajinách navštívte stránky poskytovateľa siete Sigfox.


Podobné produkty z tejto kategórie