iHealth Lite HS4s Bluetooth osobní váha

iHealth


Osobná váha iHealth Lite HS4s je šikovný a zároveň krásny doplnok vašej domácnosti. Vie oveľa viac, než len merať hmotnosť a index BMI.
 

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:855111003880
Kód výrobcu:IH-HS4
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


V spojení s iHealth tlakomerom, iHealth snímačom dennej aktivity a kvality spánku a iHealth pulzným oximeterom získate širší pohľad na svoje zdravie, športovú kondíciu a životný rytmus. V aplikácii iHealth MyVitals 2 (zadarmo pre zariadenia iOS a Android) môžete sledovať a vyhodnocovať trendy vývoja všetkých meraných charakteristík Vášho tela a aktivít. Nastavte si osobný cieľ, ktorý chcete dosiahnuť do určitého termínu. Sledujte jeho plnenie a získajte rad ďalších motivačných informácií.

Automatický prenos nameraných hodnôt
Osobná váha iHealth Lite HS4s sa sama automaticky bezdrôtovo spojí s aplikáciou iHealth MyVitals 2 na Vašom iOS alebo Android mobilnom zariadení alebo s Vaším osobným účtom na iHealth.com, kam prenesie všetky namerané hodnoty.
 
Prehľadné zobrazenie výsledkov
Aplikácia iHealth MyVitals 2 zobrazí na displeji všetky namerané hodnoty Vášho tela. Cennou funkcionalitou je zobrazenie grafov dlhodobo vykonávaných meraní a porovnaní aktuálne nameraných hodnôt s dlhodobým osobným trendom.
 
Zdieľanie nameraných hodnôt
Priamo z aplikácie iHealth MyVitals 2 možno namerané hodnoty odoslať priateľom, rodine alebo lekárovi.
 
Komplexné sledovanie osobné zdravotnej kondície
Aplikácia iHealth MyVitals 2 umožňuje komplexné sledovanie meranie celej rady životne podstatných hodnôt, evidenciu fyzickej aktivity a príjmu energie v potrave. Na to nadväzuje funkcionalita plánovanie osobných cieľov, sledovanie ich plnenia a plánovanie konkrétnych aktivít.
 
Osobné ciele
iHealth MyVitals 2 umožňuje definovať cieľ úpravy Vašej telesnej kondície za daný čas. Napríklad používateľ zadá: chcem schudnúť o 5 kg za tri mesiace, alebo chcem si zachovať telesnú hmotnosť, ale zvýšiť podiel svalovej hmoty o 2 kg na úkor tuku, za 5 mesiacov. K dispozícii potom máte grafy priebežného plnenia zadaného cieľa a ďalšie motivačné podporu.
 
Nezávislosť merania
Ak práve nemáte svoje mobilné zariadenia po ruke, nevadí. Váha HS4s v sebe ukladá hodnoty posledných 200 meraní a Vašu hmotnosť bude ukazovať na svojom displeji. Akonáhle sa kedykoľvek neskôr bezdrôtovo spojí s Vaším mobilným zariadením, všetky dáta sa prenesú automaticky.
 
Užívateľské účty
V rámci aplikácie iHealth MyVitals 2 možno merať hodnoty jednorazovo, alebo si založiť užívateľský účet a nechať zariadenie merané hodnoty automaticky ukladať do pamäte. Na jednom zariadení možno vytvoriť používateľské kontá viacerým užívateľom a viesť napríklad záznamy celej rodiny. Každý užívateľ zadá vo svojom účte ďalšie veličiny ako telesnú výšku a vek, ktoré napomáhajú lepšie vyhodnocovať namerané hodnoty.
 
Cloudový účet
Ak si na stránkach výrobcu iHealth založíte svoj online užívateľský účet a spojíte ho so svojím účtom na vašom mobilnom zariadení, môžete všetky úkony vrátane sledovania nameraných hodnôt vykonávať aj z Vášho počítača. V prípade straty alebo poškodenia mobilného zariadenia tak neprídete o svoje namerané osobné hodnoty. Jednoduchým prepojením viacerých zariadení s online účtom, napríklad smartfónu a tabletu, potom môžete meranie vykonávať s akýmkoľvek z pripojených zariadení a výsledky sledovať na všetkých ostatných.


Podobné produkty z tejto kategórie