Facebook Pixel Code

Pearl make-up mirror & powerbank - zlatá

Hyper


Hyper Pearl je luxusná kombinácia powerbanky s pudrenkou, ktorá by nemala chýbať v kabelke žiadnej modernej ženy. Ponúka hneď 2 zrkadlá, z ktorých jedno zväčšuje 3x a je dookola osvetlené LED.

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:817110012195
Kód výrobcu:HY-PL3000-GOLD
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Metalické odtiene jednotlivých variantov pripomínajú tie najhorúcejšie odtiene lakov na nechty, s ktorými ladí aj mäkko polstrované cestovné puzdro a kazetové balenie. Luxus a eleganciu podčiarkujú kompaktné ladné tvary a prekvapivo nízka hmotnosť. Už len to znie ako dokonalý darček pre každú príležitosť.

Pearl ale nezachráni iba make-up, ale predovšetkým akékoľvek moderné chytré zariadenie. S kapacitou dostatočných 3000 mAh a silným výstupom 2,1 mAh dokáže plne nabiť každý telefón a poradí si aj s tabletmi a ďalšími zariadeniami.

Že sa jedná o skutočne luxusný produkt, spoznáte už pri vybaľovaní. Pearl je zabalená v kazetovom balení s dekoratívnym vzorovaným polepom. Pod horným priestorom nájdete ukryté mäkko polstrované cestovné puzdro, ktoré sa neutahuje, ale elegantne uzatvára pomocou korálku a očka. Do prednej kapsičky púzdra je možné uschovať pribalený USB kábel.

Ten ponúka hneď 3 rôzne konektory na jednej strane - Lighting, 30-pin a micro USB, vďaka čomu je možné dobíjať a napájať snáď všetky mysliteľné moderné zariadenia. Navyše nemusíte riešiť ďalšie káble pre dobíjanie samotnej power banky. Doslova geniálne jenoduché riešenie.

Power banka Pearl ponúka optimálnu kapacitu 3000 mAh a cez USB výstup dokáže poskytnúť 2,1 A, dostatočných aj pre tablety. Samotná banka je tiež rýchlo opäť prevádzkyschopná - dobije sa len za 2 až 3 hodiny cez micro USB vstup.

Aktuálnu kapacitu Pearl indikujú 4 LED diódy na boku:
1x LED - 1 až 25%
2x LED - 26 až 50%
3x LED - 51 až 75%
4x LED - 76 až 100%

Dámy ale zrejme najviac ocenia dvojicu kozmetických zrkadiel, ukrývajúcich sa pod viečkom power banky Pearl, z ktorých spodná ponúka trojnásobné zväčšenie a k tomu ešte prstencové LED osvetlenie. Vďaka tomu zvládnu perfektný make-up ráno v autobuse aj večer v klube.

Viečko je proti samovoľnému otváraniu zabezpečené magnetom. Osvetlenie zrkadlá spustí dvojité stlačenie tlačidla napájania.

Typ batérie: Lithium Polymer
Kapacita: 3000 mAh
Životnosť: až 1000 dobíjacích cyklov
Doba vlastného dobitia banky: 2 až 3 hodiny
Vstup: 5 V / 1 A
Výstup: 5 V / 2,1 A
Rozmery: 90 x 90 x 13 mm
Hmotnosť: 119 g

Luxusná power banka kombinovaná s pudrenkou
2 zrkadlá - normálne a 3x zväčšenie
Spodné zrkadlo prstencovo osvetlené pomocou LED
Elegantné polstrované cestovné puzdro v ladiacej farbe
USB 2.0 dobíjací kábel s 3 výstupmi - Lightning, 30-pin, micro USB
Nízka hmotnosť a kompaktné rozmery


Podobné produkty z tejto kategórie