Facebook Pixel Code

                                          FileMake Pro 14, CZ

FileMake Pro 14, CZ

FileMaker


FileMaker Pro 14 je výkonný a jednoducho ovládateľný databázový vývojový prostriedok pre užívateľské riešenia.

Dostupnosť: Informujte sa
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Vášmu tímu pomôže vytvárať, spravovať a zdielať databázy, ktoré vám pomôžu prehľadne, rýchlo a jednoducho spracovávať množstvo údajov a dát. Použite niektoré z množstva vstavaných "Starter Solutions"  na správu kontaktov, skladu, projektov, fakturovanie, evidenciu a podobne.
Umožňuje spravovať všetky informácie na iPade, iPhone, PC s Windows, na Macu, alebo na webe, prípadne ich zdieľať s až 5 užívateľmi.
Môžete bezpečne publikovať svoje dáta na web a cez pár klikov vytvoriť prieskum, registračnú stránku, formuláre zákazníckej odozvy a pod.
Importujte dáta vo formátoch .CSV, Tab, XML, ODBC, alebo Excell.
Bez znalosti programovania môžete upraviť vzhľad svojich formulárov podľa vlastných predstáv.
Reportovacie nástroje vrátane pôsobivých grafov pomáhajú spravovať a automatizovať úlohy, vytvárať reporty, exportovať ich do PDF, či XLS dokumentu. Výmena dát a interakcia s ďalšími aplikáciami je možná nap. aj s Microsoft SQL serverom, Oracle, alebo MySQL dátovými zdrojmi.


Kompatibilita:
FileMaker Pro 14 a FileMaker Pro 14 Advanced riešenia spolupracujú len s verziami FileMaker 14, FileMaker 13, alebo FileMaker 12.
Riešenia z verzie  FileMaker Pro 11 a starších musia byť konvertované, otvorené a zdieľané v najnovšej verzii FileMaker Pro 14 a FileMaker Pro 14 Advanced.

Systémové požiadavky:
OS X Mountain Lion 10.8 and OS X Lion 10.7 už nie sú podporované!
Je nutné použiť operačné systémy: Windows 10 Pro Edition, Windows 10 Enterprise Edition, Windows 8.1 Standard Edition, Windows 8.1 Pro Edition, Windows 8 Standard Edition, Windows 8 Pro Edition, Windows 7 SP1 Ultimate, Professional, Home Premium*, OS X El Capitan v10.11, OS X Yosemite v10.10, alebo OS X Mavericks v10.9.


Podobné produkty z tejto kategórie