EIZO EV2736W

Eizo


Monitory EIZO EcoView napomáhajú inovatívnymi, ergonomickými a ekologickými funkciami k ešte efektívnejšej a energeticky úspornejšej práci. Ich moderný design s nezvyčajne tenkým bočným rámom šetrí mnoho miesta a zaručuje tak priestorové, kompaktné pracovisko.
 

Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:2083300030
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Model EIZO EV2736WFS spadá do energeticky úspornej rady EV = EcoView, prichádza s novým cenovo atraktívnym IPS-panelom, ktorý ponúka vysokú kvalitu zobrazenia, navyše s prepracovanou polomatnou antireflexnou maskou s prakticky nulovým odleskom obrazovky. Model s uhlopriečkou 27“ ponúka ultra vysoké rozlišenie (2.560x1.440 = 3.7 Mpx) – takmer dvojnásobné množstvo oproti běžným 24“ monitorom a je tak predurčený predovšetkým pre kancelárie s vysokými nárokmi na pohodlné zpracovanie tabulkových dát, alebo ako náhrada klasických „dvojobrazovkových“ pracovísk, vhodný tiež pre návrhové pracoviská CAD/CAM, ale dvďakaky dlhodobej stálosti obrazových parametrov je veľmi dobre použiteľný aj na dispečerských a dohľadových pracoviskách.
Špičkovo vyladený systém automatickej „hybridnej" (= kombinovanej) regulácie LED podsvietenia má za následok nielen významné zníženie spotreby elektrickej energie, ale umožňuje aj úplne stabilné a neblikajucce (flickerfree) nastavovanie požadovanej úrovne jasu v hodnotách už od 0,6 cd/m2 až po 300 cd/m2 (0,2% - 100% max. hodnoty jasu), co je ideálne predovšetkým do prevádzok s omezením denného svetla a pre nočnú prevádzku monitoru.

Uhlopriečka 27"
Formát obrazovky 16:9
LED podsvietenie áno
Jas 300 cd/m2
Kontrast 1000:1
VESA áno
Typ panelu IPS
Rozlíšenie 2560 x 1440 bodov
Doba odozvy 6 ms
TV Tuner nie
Povrch panelu matný
Výškovo nastaviteľný áno
DVI áno
VGA áno
USB áno            


Podobné produkty z tejto kategórie