D-Link Powerline AV Passthrough Network Starter Kit

D-Link Powerline AV Passthrough Network Starter Kit

D-Link



Dostupnosť: Informujte sa
Kód výrobcu:SKDLNKDHP-P307AV
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Dočiahne Vaša domáca wifi sieť do každej miestnosti? Máte problém so zavedením pripojenia do odľahlejších izieb v dome či v byte? Powerline AV Passthrough Network Starter Kit od firmy D-Link je konečným riešením Vašich problémov.
Balenie obsahuje dva sieťové káble a adaptéry, ktoré umožňujú zaviesť internetové pripojenie do ľubovoľnej izby cez elektrickú sieť. Stačí prvý z adaptérov zapojiť do elektrickej siete a prepojiť ho pomocou sieťového kábla z Vašim modemom. Druhý adaptér už môžete zapojiť do ktorejkoľvek elektrickej zásuvky vo Vašej domácej sieti a pomocou druhého sieťového kábla zabezpečiť prenos dát až do rýchlosti 200Mbps.
Technológia QoS (Quality of Service) zlepšuje prenos HD videa, audio streaming, online gaming a internetové telefonické hovory, a technológia D-Link green prináša standby režim so spotrebou menej ako 1W. Adaptér je navyše kombinovateľný s klasickým switchom či wifi-routerom.

[url] http://www.dlink.co.uk/cs/Satellite?c=Product_C&childpagename=DLinkEurope-GB%2FDLProductCarouselMultiple&cid=1197389564612&p=1197318962342&packedargs=locale%3D1195806691854&pagename=DLinkEurope-GB%2FDLWrapper [url_text] Viac informácii TU [/url]

[url] http://www.youtube.com/watch?v=_XqQOTX96Nk [url_text] Inštruktážne video TU [/url]

- vytvára prístup k internetovému pripojeniu z každej elektrickej zásuvky vrámci domácej elektrickej siete
- integrovaná elektrická zásuvka (napríklad aj na pripojenie wifi-routera)
- zlepšená ochrana pred rušivými elektrickými šumami
- prenos dát až do rýchlosti 200Mbps
- technológia Quality of Service zlepšujúca prenos multimediálnych dát
- technológia D-Link green umožňujúca standby režim so spotrebou do 1W


Podobné produkty z tejto kategórie