BOSE SoundTouch 20 Series II Black

BOSE


Music systém pre stredne veľké miestnosti s bohatým dynamickým zvukom, streamovanie hudby pomocou SoundTouch z PC alebo NAS servera, telefónu, internetová rádia, Deezer, Spotify® and iHeartRadio®, streamujte hudbu jednoduchým stlačením tlačidla jednej z 6tich personalizovaných predvolieb, Free SoundTouch aplikácie pre počítač , telefón alebo tablet, LAN, Wi-Fi, Multizonování s ostatnému SoundTouch systémy, diaľkové ovládanie.

Dostupnosť: Informujte sa
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Silný zvuk a jednoduché pripojenie k internetu
Chcete mať možnosť okamžitého stremování najnovších skladieb od vašich obľúbených umelcov a kapiel? Vďaka novému SoundTouch 20 hudobnému systému druhej generácie je to tak jednoduché. Tento jednoliaty hudobný systém svojim výkonom s prehľadom zaplní aj tú najväčšiu miestnosť vášho bytu alebo domu čistým a bohatým zvukom. Bezdrôtovo sa pripojí k vašej domácej Wi-Fi sieti a tým okamihom získate prístup k dvadsiatim tisícom rozhlasových staníc z celého sveta, môžete zdieľať svoju hudobnú knižnicu alebo využívať hudobných služieb ako sú Deezer, Pandora, Spotify alebo iHeartRadio. Vďaka šiestich predvolbám budete mať obľúbenú hudbu okamžite k dispozícii.
 
- Bezdrôtové pripojenie cez Vašej domácej Wi-Fi sieť
- Užite si hudobné služby ako Deezer, Spotify, Pandora alebo iHeart radio
- One-Touch Presets - šesť predvolieb Vašej obľúbenej muziky pomocou stlačenia jediného tlačidla
- Bohatý a silný zvuk naplní celú miestnosť Vášho bytu alebo domu
- SoundTouch aplikácia poskytuje jednoduché ovládanie s Vaším smartphonom, tabletom alebo počítačom
- Multi-Room Audio - s jedným systémom SoundTouch môžete prehrávať rovnakú hudbu všade alebo počúvať rôznu muziku v rôznych miestnostiach
- Dve farebné prevedenia - k dispozícii sú v čiernej alebo bielej farbe
 
Prekvapí svojim výkonom
Bose SoundTouch 20 Wi-Fi Music System je úplne nový a najlepší hudobný systém vo svojej kategórii. Tento systém je dostatočne silný, aby naplnil celú miestnosť vo vašej domácnosti bohatým a čistým zvukom.
 
Kompaktný systém SoundTouch 20 serie II ďaleko presahuje svoje rozmery priestorovú reprodukciou hudby s až prekvapivo čistými stredmi a výškami, takže vokály aj hudobné nástroje vnímate ako živé, vrátane hlbokých a plných basov, ktoré zaplnia úplne rovnomerne celý priestor. Digitálne spracovanie signálu dokáže zaistiť čistý a jasný zvuk aj pri malej hlasitosti prehrávania vašej hudby.
 
Vitajte do sveta streamovanie hudby
Voľne stiahnuteľná aplikácia SoundTouch umožňuje úplne nové možnosti v rámci zdieľania vašej obľúbenej hudby, alebo rádia a ovládanie samotného zariadenia vďaka domácej sieti Wi-Fi z vášho smartfónu, tabletu alebo počítača. Je to jednoduchšie, než si viete predstaviť. V rámci SoundTouch aplikácie možno stremovat vaše obľúbené internetové rádiá alebo hudobné služby ako je Deezer, Pandora, Spotify alebo iHeart radio. Wi-Fi stremování hudby sa pre Vás stane novým štandardom počúvania.
 
Obľúbená hudba jedným dotykom
V rámci SoundTouch systému môžete využiť aj šesť nastaviteľných predvolieb v rámci vašej obľúbenej muziky alebo rádií. Ako samotná aplikácia, tak aj diaľkový ovládač má k dispozícii 6 predvolieb, do ktorých si môžete pridať obľúbené rádio alebo hudbu z vašej knižnice. Kedykoľvek si tak môžete pustiť takto prednastavenú hudbu jednoduchým stlačením jedného tlačidla.
Ďalej tento systém disponuje AUX vstupom pre hudbu z iných zariadení, RJ-45 ethernetovým konektorom pre možnosť káblového pripojenia k dátovej sieti LAN a USB vstupom pre prepojenie a aktualizáciu systému s počítačom.
Ak vlastníte iPhone, iPod alebo iPad môžete navyše plne využívať Apple aplikáciu AirPlay, ktorú SoundTouch systém podporuje.
 
Multi room audio
Ak naozaj milujete hudbu, určite chcete, aby znela úplne všade u Vás doma. A presne tento spôsob takzvaného multi roomového počúvania SoundTouch systém umožňuje. SoundTouch systém si môžete zaobstarať od malých a prenosných reproduktorov až po vonkajšie systémy alebo domáce kiná. Systémy si môžete dokupovať alebo pridávať ľubovoľne ako budete chcieť. Multi-Room Audio s jedným systémom SoundTouch môžete prehrávať rovnakú hudbu všade alebo počúvať rôznu muziku v rôznych miestnostiach a to aj na terase.
 
Ďalšie funkcie:
- Jednoduché ovládanie cez smartphone alebo tablet pomocou aplikácie SoundTouch aplikácie, nie je nutný počítač alebo USB kábel
- OLED displej poskytuje informácie o prehrávaných staniciach a skladbách
- Súčasťou je diaľkový ovládač s šiestimi predvoľbami vrátane štandardných funkcií
- Aux vstup pre ďalšie prehrávače MP3 alebo iných audio zariadení
- Ethernet port pre pevné pripojenie k domácej sieti

Rozmery:
SoundTouch 20 Wi-Fi: 18,8 x 31,4 x 10,4 cm (V x Š x H)
Diaľkové ovládanie: 11.4 x 4,4 x 1,3 cm (V x Š x H)
 
Hmotnosť:
SoundTouch 20 Wi-Fi: 3,18 kg
Diaľkové ovládanie: 50 g
 
Pripojenie:
Wi-Fi
Ethernet vstup
AUX vstup
USB vstup
 
Obsah balenia:
BOSE SoundTouch 20 Wi-Fi Music System
napájací kábel
USB kábel
Diaľkové ovládanie


Podobné produkty z tejto kategórie