Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

                                          Apple Beats Studio Buds Plus - True Wireless Noise Cancelling Earphones - Ivory

Apple Beats Studio Buds Plus - True Wireless Noise Cancelling Earphones - Ivory

Beats by Dre

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:194253563723
Kód výrobcu:MQLJ3EE/A
 • pridať do wishlistu

 • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


ŠPIČKOVÝ ZVUK
Značka Beats vznikla preto, aby ľudia mohli počúvať hudbu presne tak, ako si jej autor predstavoval. Beats Studio Buds používajú jedinečnú akustickú platformu a sú navrhnuté ako kompaktné slúchadlá s dynamickým, vyváženým zvukom. Proprietárny budič s dvojčlennou membránou v dvojkomorovom puzdre dosahuje čistého zvuku s vynikajúcou separáciou sterea. Vyspelý digitálny procesor optimalizuje zvukové podanie pre hlasitosť a čitateľnosť a zároveň zaisťuje priezračné potláčanie hluku. Výsledkom je presvedčivý zvuk, ktorý vystihuje pôvodný hudobný náboj zo štúdia a vydrží inšpirovať celý deň.

HLUK POD KONTROLOU
S dvoma rôznymi režimami počúvania máš zvuk dokonale pod kontrolou. Aktívne potláčanie hluku (ANC) nepretržite blokuje nežiaduce okolitý hluk jemne vyladeným filtrom, ktorý sa dynamicky prispôsobuje tvojmu okoliu. A keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, stlačením tlačidla prepneš do režimu priepustnosti. Mikrofóny namierené von primiešavajú zvuky z okolia k hudbe, ktorú počúvaš. Počúvanie je tak úplne prirodzené a pôsobí otvoreným dojmom.

ENERGIA NA CELÝ DEŇ
Štupľové slúchadlá vydržia hrať až 8 hodín, vreckové nabíjacie puzdro má kapacitu na dve ďalšie nabitia. To znamená, že celková výdrž slúchadiel Beats Studio Buds je až 24 hodín prehrávania. So zapnutým ANC alebo režimom priepustnosti získaš až 5 hodín počúvania, v spojení s puzdrom až 15 hodín. A keď je batéria skoro vybitá, 5 minútovým dobitím Fast Fuel získaš ďalšiu 1 hodinu počúvania. Takto znie bezdrôtová voľnosť.

VYBER SI, ČO TI SEDÍ Z
troch veľkostí mäkkých silikónových štupľov (malých, stredných a veľkých) si vyber tie, ktoré ti presne sedia a výborne akusticky tesnia, aby ťa zážitok z počúvania dokonale pohltil. Výberom správnej veľkosti štupľov zaistíš, že tí slúchadlá budú celú dobu pohodlne a stabilne sedieť. Elegantné, kompaktné slúchadlá Beats Studio Buds do uší krásne zapadnú do tvojho životného štýlu. Ich zaoblené, tenké nabíjacie puzdro v zladenej farbe sa ti bezchybne zmestí do vrecka alebo kabelky. A samotné slúchadlá sú odolné voči potu a vode podľa špecifikácie IPX4.

BUĎ V SPOJENÍ
Vďaka Bluetooth® triedy 1 majú Beats Studio Buds dlhší bezdrôtový dosah s minimom výpadkov. Dvojica mikrofónov s technológiou formovania lúča dokáže zamerať tvoj hlas a odfiltrovať šum vetra aj okolitý hluk pre kvalitnejšie a zrozumiteľnejšie snímanie hlasu pri hovoroch. Pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách môžeš vybavovať hovory a ovládať prehrávanie hudby. Okrem toho si môžeš prispôsobiť gesto podržania a zapínať ním buď aktívne potláčanie hluku, alebo hlasového asistenta.

KOMPATIBILNÉ S APPLE I Androidom
Beats Studio Buds sa jedným kliknutím ľahko spárujú so zariadeniami Apple aj s Androidom a ľahko sa pripájajú cez Bluetooth. Cez aplikáciu Beats pre Android máš prístup k zabudovaným ovládacím prvkom, informáciám o stave zariadenia (napríklad úrovni nabitia batérie) a aktualizáciám firmvéru. Pri zariadení Apple nepotrebuješ žiadnu extra aplikáciu, pretože všetky potrebné funkcie sú už v iOS zabudované. Navyše môžeš aktivovať Siri hlasom pomocou "Hey Siri". Nabíjací konektor USB-C navyše funguje ako univerzálne riešenie nabíjania v spojení s platformami Apple aj Android.

 

- jedinečná akustická platforma podáva dynamický, vyvážený zvuk
- aktívne potláčanie hluku (ANC) blokuje okolitý hluk, takže sa môžeš do počúvania ponoriť
- keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, ľahko prepneš do režimu priepustnosti
- jednoduché spárovanie jedným kliknutím sa zariadeniami Apple aj Android
- dvojica mikrofónov so zameriavaním metódou formovania lúča na vysoko kvalitné snímanie hlasu pri telefonovaní a interakciu s hlasovým asistentom
- bezdrôtové slúchadlá odolné voči potu a vode podľa špecifikácie IPX44
- mäkké špunty v troch veľkostiach pre pohodlie, pevné doľahnutie a optimálne akustické utesnenie
- až 8 hodín počúvania (až 24 hodín v spojení s nabíjacím puzdrom do vrecka)
- aktivácia Siri hlasom pomocou "Hey Siri"
- najkvalitnejšie pripojenie cez Bluetooth® triedy 1 zaručuje väčší dosah s minimom výpadkov
- univerzálna nabíjanie cez USB-C

- Beats Studio Buds
- USB-C / USB-C nabíjací kábel
- špunty v troch veľkostiach - S / M / L (slúchadlá sa dodávajú s nasadenými špuntami strednej veľkosti)
- stručná príručka
- nálepka s logom "b"
- záručný list


Podobné produkty z tejto kategórie