Facebook Pixel Code

Apple Beats Fit Pro True Wireless Earbuds - Beats White

Beats by Dre


Apple Beats Fit Pro True Wireless Earbuds - Beats Black

Dostupnosť: Informujte sa
EAN:194252484388
Kód výrobcu:MK2G3EE/A
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny alebo dostupnosti


Navrhnuté pre pohodlie
Beats Fit Pro majú pohodlné zaisťovacie koncovky, ktoré sa pružne prispôsobujú tvaru ucha. Univerzálny dizajn koncoviek testovali športovci najrôznejších disciplín, takže sa môžeš spoľahnúť, že tí slúchadlá budú stabilne sedieť celé pracovné dni aj celé tréningy. Riešenie slúchadiel je doplnené prieduchmi na uvoľňovanie tlaku, aby sa slúchadlá dali pohodlne nosiť celý deň. Z troch veľkostí silikónových štuplov si ľahko vyberieš tú správnu pre seba. Test usadenia štuplov pre Apple aj Android pomáha dosiahnuť patričné akustické utesnenie a optimálny zvuk.

Obklopí ťa zvukom
Slúchadlá Beats Fit Pro s jedinečnou akustickou platformou sú konštruované pre presvedčivý, vyvážený zvuk, ktorý ťa bude sprevádzať pri všetkých aktivitách v priebehu dňa. Proprietárny budič s dvojčlennou membránou v dvojkomorovom puzdre dosahuje čistý zvuk s vynikajúcou separáciou sterea. Vyspelý digitálny procesor optimalizuje zvukové podanie pre hlasitosť a čitateľnosť a zároveň zaisťuje priezračné potlačovanie hluku. Beats Fit Pro podporujú priestorový zvuk s dynamickým snímaním polohy hlavy pre pôsobivé zážitky pri počúvaní hudby, sledovaní filmov aj hraní hier. Dynamické snímanie polohy hlavy na základe údajov z gyroskopov a akcelerometrov upravuje zvuk podľa toho, ako pohybuješ hlavou. Vytvára tak viacrozmerný posluchový zážitok, kedy si človek pripadá doslova v centre diania.

Budeš počuť všetko podstatné
S dvoma rôznymi režimami počúvania máš zvuk dokonale pod kontrolou. Plne adaptívne aktívne potlačenie hluku (ANC) v reálnom čase kalibruje zvuk, priebežne blokuje nežiaduce okolitý hluk a optimalizuje zvukové podanie. Keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, ľahko slúchadlá prepneš do režimu priepustnosti. Mikrofóny namierené von primiešavajú do počúvanej hudby zvuky z okolia. Pre každú situáciu tak môžeš zvoliť ten správny režim počúvania.

Slúchadlá s čipom Apple H1
Slúchadlá Beats Fit Pro s čipom Apple H1 majú na všetko, čo ti deň nachystá. Jedným kliknutím ich okamžite spáruješ so všetkými svojimi zariadeniami Apple.Keď odložíš iPhone a sadneš k Macu alebo vezmeš do ruky iPad, automatické prepínanie ti presmeruje zvuk.Zdieľanie zvuku s inými slúchadlami Beats (alebo Apple AirPods) umožňuje ľahko sa podeliť s kamarátmi o počúvanie hudby, čo ťa baví.

Energia na celý deň
Samotné štuplové slúchadlá vydržia hrať až 6 hodín a vreckové nabíjacie puzdro má energiu na ďalších 18 hodín počúvania.To znamená, že celkom slúchadlá Beats Fit Pro vydržia až na 24 hodín počúvania. S vypnutým ANC alebo režimom priepustnosti získaš až 7 hodín počúvania. A keď je batéria skoro vybitá, 5 minútovým dobitím Fast Fuel získaš ďalšiu 1 hodinu počúvania. Batéria, ktorá vydrží? To je ťah na bránku.

Na plné pecky
Slúchadlá Beats Fit Pro so zabudovaným akcelerometrom a pripojením cez Bluetooth® triedy 1 spoznajú, keď hovoríš. A postarajú sa o to, aby ti bolo čo najlepšie rozumieť. Dvojica mikrofónov metódou formovania lúča zameriava tvoj hlas, zatiaľ čo digitálny signálový procesor filtruje okolitý hluk a šum vetra, takže tvoja reč jasne vynikne.

Fungujú s Androidom
Slúchadlá Beats Fit Pro sa hneď po vybalení ľahko cez Bluetooth® pripoja aj k zariadeniam s Androidom. V aplikácii Beats pre Android sa dostaneš k rozšíreným funkciám ako spárovanie jedným dotykom, nastaviteľnému ovládaniu, úrovni nabitia batérie, aktualizáciám firmvéru a testu usadenia v ušiach, ktorý pomáha dosiahnuť optimálny zvuk.

Hlavné vlastnosti:
- Pružné koncovky, aby štuple pohodlne a stabilne sedeli celý deň
- Jedinečná akustická platforma pre dynamický, vyvážený zvuk
- Priestorový zvuk s dynamickým snímaním polohy hlavy ťa pohltí pri počúvaní hudby, sledovaní filmov i hraní hier
- Aktívne potláčanie hluku (ANC) sa dynamicky prispôsobuje okolitému prostrediu a blokuje vonkajší hluk.
- Keď potrebuješ vnímať svet okolo seba, ľahko prepneš do režimu priepustnosti
- Čip Apple H1 na automatické prepínanie medzi zariadeniami, zdieľanie zvuku a „Hey Siri“
- Štuple s odolnosťou proti potu a vode (podľa špecifikácie IPX4)
- Až 6 hodín počúvania (až 24 hodín v spojení s nabíjacím puzdrom)
- Dvojica mikrofónov so zameriavaním metódou formovania lúča pre vysoko kvalitné snímanie hlasu pri hovoroch a interakciu s hlasovým asistentom
- Najkvalitnejšie pripojenie cez Bluetooth® triedy 1 zaručuje väčší dosah s minimom výpadkov
- S hľadaním stratených ťuplov ti v iOS pomôže aplikácia Nájsť.
- Kompatibilný s Androidom hneď po vybalení. V aplikácii Beats pre Android sa dostaneš k rozšíreným funkciám ako spárovanie jedným dotykom, nastaviteľnému ovládaniu a testu usadenia v ušiach.
- Farebne zladené vreckové nabíjacie púzdro s dobíjaním cez USB-C

Slúchadlá Beats Fit Pro
- Vreckové nabíjacie púzdro
- Štuple do uší v troch veľkostiach
- USB-C/USB-C nabíjací kábel
- Stručná príručka
- Záručný list
- (USB-C napájací adaptér sa predáva zvlášť)


Podobné produkty z tejto kategórie