AKG Y50 Teal

AKG


Objavte charakteristický zvuk AKG kvality v štýlových, pohodlných slúchadlách na uši predurčenými na to, aby šli s vami kamkoľvek.

Dostupnosť: Na sklade / PN (1)
EAN:282922648182
Kód výrobcu:AKGY50TEL
  • pridať do wishlistu

  • sledovať zmenu ceny


Existuje veľa dobrých slúchadiel, ale len niekoľko z nich má poverenia pre kvalitu zvuku, z akej sa teší AKG – s viac ako 65 rokmi Grammy® uznávaného úspechu a s rešpektom hudobníkov na celom svete. Ich počúvanie je len súčasťou kúzla AKG – keďže AKG Y50 predstavujú nový druh výnimočných slúchadiel na uši pre ľudí, ktorí si vyžadujú viac: viac kvality, viac pohodlia, viac flexibility. Ich podnetný výkon je v súlade s výrazným štýlom a ľahkým, pohodlným nosením, ktoré redefinuje túto kategóriu. Nasaďte si ich. Pocítite váš únik do luxusu bohatého zvuku so zvýraznenými basmi. Hands-free ovládacie prvky umiestnené práve tak, aby umožnili ich jednoduché použitie, či už ste pripojení k vášmu smartfónu alebo inému zariadeniu podľa vašej voľby.

Typ: AKG slúchadlá na uši so zdokonaleným basovým zvukom, moderným štýlom, pohodlným nosením a praktickým vstavaným diaľkovým ovládačom a mikrofónom
Systém: Dynamický
Dizajn: Uzavreté slúchadlá
Farba: Modrozelená, Žltá, Červená, Čierna
Frekvenčný rozsah: 16 Hz až 24 kHz
Citlivosť: 115 dB SPL/V
Vstupná impedancia: 32 ohmov
Maximálny výstupný výkon: 100 mW
Hmotnosť (bez kábla): 190 g
Kábel: 99.99% bezkyslíkový kábel, 1.2 m
Pripojenie: 3.5 mm koncovka, pevná pozlátená

Obsah balenia:
- 1x pár AKG Y50 slúchadiel na uši
- 1x odpojiteľný kábel s univerzálnym diaľkovým ovládačom a mikrofónom
- 3.5 – 6.3 mm adaptér koncovky
- Mäkké cestovné puzdro


Podobné produkty z tejto kategórie