Apple na školách


Premeňte tradičné vyučovanie na zábavu

Spoločnosť Apple dlhodobo a systematicky pristupuje k rozvoju kreativity a vzdelávania spôsobom, ktorý nenájdete u iných výrobcov informačných technológií. Práve rozvoj kreativity umožňuje študentom rýchlejšie aplikovať získané vedomosti v každodennom živote dnes, ale predovšetkým zajtra, kedy svet bude vyzerať úplne inak.

Produkty Apple sú veľmi intuitívne, takže ktokoľvek môže jednoducho zhmotniť svoje nápady. Začnite na iPad-e a dokončite na Mac-u. Alebo opačne. Máte maximálnu slobodu. Teraz v špeciálnej ponuke pre školy a študentov:
      

iPad pre školy a študentov

Skvelý pomocník pre každého žiaka a učiteľa, ideálny začiatok na zmenu spôsobu vyučovania. Vyberte si najprístupnejší iPad, alebo výkonný a ľahučký iPad Air. Podporuje Apple Pencil aj klávesnicu.

Vyberte si iPad pre školy a študentov so zľavou 6%.

iPad Pro pre školy a študentov

Väčší displej, vysoký výkon, senzor LiDAR pre rozšírenú realitu, podpora Apple Pencil 2 a Magic Keyboard pre iPad Pro. Jednoducho dokonalý profesionálny nástroj, ktorým nahradíte notebooky.

iPad Pro pre študentov a školy so zľavou 6%.

Macbook pre školy a študentov

Či si zvolíte Macbook Air alebo Macbook Pro, vždy budete mať po ruke spoľahlivého pomocníka. Nezáleží na tom, či pracujete s dokumentami, programujete aplikáciu, alebo striháte video.

MacBook Air a MacBook Pro pre študentov a školy so zľavou až 10%.Nečakané a rýchle zmeny života vyžadujú veľkú dávku kreativity a flexibility, ako v bežnom živote, v práci, tak aj vo vzdelávaní. Ako pomôcku pri tvorbe zaujímavej domácej výuky pripravila spoločnosť Apple pre školy, učiteľov a rodičov rôzne materiály:

Aplikácie pre vzdialenú výuku

Zoznam aplikácií a nástrojov pre vzdialené vyučovanie určený predovšetkým pre školy a učiteľov.

Zobraziť aplikácie

Aplikácie pre samoštúdium

Pomoc pre rodičov, ktorý pomáhajú svojim deťom s učením doma.

Zobraziť aplikácie

Zbierka knižiek pre vzdialenú výuku

Elektronické knižky a učebnice určené učiteľom a štundetom pre podporu štúdia v rôznych oblastiach.

Zobraziť knižky
 

Everyone Can Code

Bezplatný program Everyone Can Code vás od úplných základov naučí programovanie - od jednoduchých príkazov, cez vlastné funkcie, podmienky, cykly, objekty, až po vlastné algoritmy. Začína sa aplikáciou pre iPad a neskôr sa prejde na Mac. K celému procesu je k dispozícii množstvo vzdelávacích materiálov.

Viac na stránkach Apple

Everyone Can Create

Program “Každý vie tvoriť” je iniciatívou pre podporu kreativity u študentov. Jedná sa o sériu bezplatných vzdelávacích materiálov a návodov pre študentov aj učiteľov, ktoré ich sprevádzajú aktívnou tvorbou v oblastiach videa, fotografie, hudby a kreslenia.

Viac na stránkach Apple
 

Potrebujete pomôcť s prípravou IT?

Pokiaľ máte na starosti školské IT oddelenie, prečítajte si, aké máte možnosti vzdialenej hromadnej správy:

Príprava školských Apple zariadení na vzdialenú výuku
Možnosti správy zariadení
Jamf School MDM

Ak ste nenašli, čo potrebujete, alebo si neviete rady, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme!

Naša spoločnosť je jediným Apple Authorised Education Specialist na Slovensku. Máme dlhoročné skúsenosti s nasadzovaním produktov Apple do všetkých typov škôl, od materských až po univerzity. Dlhodobo sa zameriavame aj na využitie produktov Apple v špeciálnych školách a pri integrácií detí so špeciálnymi vzdelávacími potrebami.

Kontaktujte nás