Apple na školách


Výučba s Apple

Produkty od spoločnosti Apple podporujú kreativitu a učenie spôsobom, ktorý nenájdete u iných výrobcov informačných technológií. Získané vedomosti a zručnosti ľahšie využijete v každodennom živote. Výuka s Apple je celkom nová cesta, na ktorej Vám vieme ukázať ten správny smer.
 
Apple technológie podporujú schopnosti potrebné pre úspech v 21. storočí, ako sú kritické a analytické myslenie, (medzinárodná) spolupráca, schopnosti pracovať a tvoriť s IKT a vysoká produktivita.
 
Platforma iOS ponúka najväčší obchod s aplikáciami na svete, s viac ako 200 000 aplikáciami zameraných práve na vzdelávanie.
 
Naša spoločnosť, ako jediný Apple Solution Expert Education na Slovensku, má dlhoročné skúsenosti s nasadzovaním produktov Apple do škôl, od materských až po univerzity.
 
Dlhodobo sa zameriavame aj na využitie produktov Apple v špeciálnych školách. Do výučby a integrácie detí so špeciálnymi vzdelávacími potrebami s úspechom nasadzujeme moderné technické prostriedky, predovšetkým tablety iPad. 
 
 

Kompatibilita?

Dnes už nie je žiadny problém umiestniť počítač Apple do ľubovoľného heterogénneho počítačového prostredia. Počítače a tablety Apple bez problémov komunikujú s počítačmi s MS Windows, či UNIX, tak sa nemusíte obávať problémov s kompatibilitou.

Na Mac-och spustíte aplikácie MS Office, alebo môžete nainštalovať viacero operačných systémov. Okrem toho Mac-y sú dodávané s množstvom profesionálneho softwaru, ktorý podporuje kreativitu žiakov a nenájdete ho na iných platformách - napr. software na spracovanie videa iMovie alebo tvorbu hudby GarageBand.

Toto všetko robí produkty Apple jedinečnými a nenahraditeľnými pomocníkmi v modernej výuke.
 

Cena

Na Slovensku stále pretrváva názor, že produkty Apple sú pre naše školy príliš drahé. Avšak opak je pravdou!

Produkty Apple majú podobné cenové hladiny ako konkurencia. Okrem toho sa vyznačujú vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a nízkymi nákladmi na údržbu (IBM o nasadení Apple v biznise: Odkaz 1, Odkaz 2). Tiež sú dodávané s množstvom praktických aplikácií zadarmo.
Napríklad, najnovší iPad s podporou Apple Pencil môžete mať už za 349 € s DPH!
 

Okrem toho Vám ako Apple Solution Expert Education vieme poskytnúť špeciálne ceny pre školstvo.


Pokiaľ aj Vy uvažujete o nasadení počítačov alebo tabletov Apple do Vášho vzdelávacieho procesu, s dôverou sa na nás obráťte.