Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

Apple v praxi


Aplikácie pre každodennú prax.

Vytvorte úžasné a interaktívne marketingové materiály. Pripravte pútavé prezentácie pred nasledujúcim zasadnutím, a synchronizujte ich na všetkých vašich zariadeniach. Ukážte interaktívne grafy so živými dátami. Dokončite a zdieľajte dokumenty v takmer ľubovoľnom formáte. S aplikáciami, ktoré predefinujú produktivitu na mobilných zariadeniach, neexistujú žiadne limity pre čokoľvek, čo chcete urobiť. Tu sú príklady použitia niektorých aplikácií, užitočných pre každodenné činnosti.
 

Vytváranie a editovanie:                Práca s dokumentami MS Office           Prezeranie a anotácia dokumentov:


Prístup k dokumentom

Pracovné dokumenty už budete mať vždy k dispozícii aj cez iPhone, či iPad a môžete s nimi pracovať kdekoľvek, aj na cestách. Máte teda neustály prístup k dôležitým dátam, ktoré sú bezpečne uložené na vzdialených serveroch, či cloude.

Lokálny prístup:                              Vzdialený prístup:                               Integrované riešenia:


Vytváranie formulárov

Uľahčite si vypĺňanie elektronických formulárov na iPade, či iPhone, upravujte si dáta a súbory informácií podľa svojich požiadaviek. Alebo v súlade s predpismi, dokončite zmluvy so záväznými podpisy, a to všetko končekmi prstov.

Tvorba a úprava formulárov:          Vypĺňanie formulárov                             Označovanie dokumentov:


Spolupráca

Majte vždy spätnú väzbu - z vedľajšej kancelárie, alebo opačného konca sveta. S iPhonom a iPadom môžete virtuálne stretnúť svojich kolegov a zákazníkov a zostať v kontakte s firemnou sieťou. Rozšírte svoj dosah prostredníctvom sociálnych médií. S výkonnými aplikácií môžete vždy zostať v spojení aj na cestách a podľa plánu.

Účasť na virtuálnych mítingoch:                    Práca na projektoch:                                  Udržanie kontaktu s kolegami:


Zdieľajte svoje nápady

Svoje myšlienky môžete vizualizovať, no lepšie je zachytiť ich v plnej farbe. Vyjadrite svoju kreativitu a zobrazte svoje nápady graficky na vašom iPhone alebo iPade. Môžete písať alebo diktovať svoje poznámky, takže žiadna idea sa nestratí, nech už dostanete nápad kdekoľvek.

Zachyťte svoje nápady:                  Organizujte si svoje nápady:                         Robte si poznámky: